Wojownicy na salonach

Opublikował: kareel
Dodano: 10 kwietnia 2009

Brak komentarzy
Wojownicy na salonach

Tagi: Ps3 xbox 360 PlayStation 3 KoFXII SNK King of Fighters XII

Dwunasta odsłona słynnej serii bijatyk SNK od 10 kwietnia dostępna jest w salonach arcade na terenie Japonii. Gra niebawem zaszczyci swa obecnością podobne zakątki w innych rejonach świata, a także doczeka się wersji na domowe systemy PS3 i Xbox 360.

Cascad
The King of Fighters XII ma być powrotem do korzeni. Znów będziemy się pojedynkowac w teamach 3 vs 3, zmniejszono też ilość postaci do 20 co powinno się znacznie odbić na ich jakości i balansie. Gra wprowadzi też nowe systemy: "Sousai," "Critical Counter" i "Guard Attack". Pojedynki pro’sów powinny dzięki temu być szalenie efektowne.

Cieszy także, że wszystkie obiekty, tła i postaci zostały ręcznie namalowane (!!!) i przeniesione w dwuwymiarowe HD. Dzięki tak szalenie efektownej (bądźmy szczerzy – wypala oczy) oprawie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że KoFXII przyciągnie do siebie nie tylko starych fanów, ale i "świeżaków" chcących spróbować prawdziwie hardkorowych pojedynków. Już niebawem przekonamy się w jakiej formie jest odwieczny rywal Street Fightera. Pokaz wojowników KoFXII:


Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Wojownicy na salonach

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->