Zapudełkowane dodatki do Fallout 3

Opublikował: kareel
Dodano: 27 kwietnia 2009

Brak komentarzy
Zapudełkowane dodatki do Fallout 3

Tagi: fallout 3 xbox 360 Bethesda PC Fallout 3: The Pitt Fallout 3: Operation Anchorage The Pitt DCL Operation Anchorage

Jak się okazuje nie trzeba podpinać Xboxa 360 do sieci, by zagrać w DLC dedykowane Falloutowi 3. Niebawem dwa z nich trafią na płytę, a zaraz potem do sklepów.

Cascad
The Pitt, oraz Operation Anchorage (tytuły dodatków) już 29 maja trafią na europejskie półki sklepowe. Na terenie Anglii ich cena wyniesie 15 funtów. Z informacji, które widać na okładce, wynika, że do grania potrzebny będzie dysk twardy i pełna wersja Fallout 3. Nie wiadomo jeszcze co na to polski wydawca gry – Cenega, gdyż angielskojęzyczny dodatek prawdopodobnie nie będzie współpracował z polską wersją programu. Oby więc zdecydowali się na tłumaczenie tego „Game Add on Pack’a”.

Smutną informacją jest natomiast to, ze na płycie zabraknie trzeciego DLC - Broken Steel, który zostanie wydany dopiero... 5 maja? Może więc jednak do premiery tego zestawu ktoś zdecyduje się na wciśnięcie do pudełka także "złamanej stali"? Miejmy nadzieję. Pustego miejsca jest tam bowiem jeszcze całkiem sporo, a trzy dodatki w jednej paczuszce brzmią odrobinę bardziej smakowicie niż dwa. Zwiastun The Pitt:

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Zapudełkowane dodatki do Fallout 3

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama