Aliens vs. Predator - zobacz nowy trailer “Marine Reveal”!

Opublikował: kareel
Dodano: 3 sierpnia 2009

Brak komentarzy
Aliens vs. Predator - zobacz nowy trailer “Marine Reveal”!

Tagi: informacja prasowa trailer marine CD Projekt CDP Zwiastun Aliens vs Predator alien predator AVP Marine Reveal

Aliens vs. Predator to na najnowsza, bardzo oczekiwana odsłona kultowej serii gier FPS opowiadających o walce 3 najbardziej śmiercionośnych ras w całym kosmosie. Już dzisiaj na firmowym kanale CDP można obejrzeć najnowszy trailer do gry Aliens vs. Predator.
Film dostępny jest tutaj.

Fabuła gry przeniesie nas na planetę BG-386, gdzie grupa kolonistów odkrywa starożytną piramidę zawierającą mroczny sekret. W innej galaktyce rasa łowców zaniepokojona, że jedna z ich piramid została naruszona, wysyła kilku wojowników, by upewnić się, że ich sekrety pozostaną na zawsze bezpieczne. Tymczasem w piramidzie budzi się uśpiona od wieków inteligentna rasa.

Aliens vs. Predator tradycyjnie przedstawia historię każdej z trzech stron konfliktu:

Historia Marine to opowieść o walce z przeciwnościami morderczego świata i o strachu czającym się w ciemnościach. Osaczony ze wszystkich stron, ale uzbrojony po zęby, Colonial Marine, stanowi nadzieję ludzkości, jako ostatni, który jest w stanie odpowiedzieć walką.

Jako Obcy, czyli Alien, gracz zobaczy, jak wygląda świat z perspektywy najbardziej agresywnego stworzenia we wszechświecie. Zdolny do poruszania się po każdej powierzchni, niezwykle sprawny i cichy, dzięki czemu jest w stanie podkraść się do każdej ofiary i zaatakować ostrymi jak brzytwa pazurami lub zabójczymi kłami.

Mistrz łowów, Predator, daje graczom możliwość wykorzystania szeregu egzotycznych rodzajów broni i ekwipunku, które bardzo ułatwiają polowanie. Największym zaszczytem dla każdego łowcy jest zabicie ofiary w walce wręcz, za co każdy Predator otrzymuje krwawe trofea.

Gra Aliens vs. Predator ukaże się na początku 2010 roku na platformę PC oraz konsole Xbox 360 i Playstation 3.
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Aliens vs. Predator - zobacz nowy trailer “Marine Reveal”!

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->