Uncharted 2: Among Thieves będzie w polskiej wersji językowej !

Opublikował: kareel
Dodano: 26 sierpnia 2009

Komentarze: 1
Uncharted 2: Among Thieves będzie w polskiej wersji językowej !

Tagi: polska wersja Uncharted 2 informacja prasowa SE polska wersja Uncharted 2

Kontynuacja jednej z najlepiej sprzedających się gier na PlayStation®3 - Uncharted 2: Among Thieves dostępna będzie w polskiej wersji językowej.
Sony Computer Entertainment Polska poinformowało, że kontynuacja doskonale przyjętej gry na PS®3 zostanie wydana także w języku polskim. W grze znajdzie się możliwość wyboru wersji z pełnym polskim dubbingiem, albo pozostawienie oryginalnych, angielskich głosów i włączenie polskich podpisów.  

Tym razem, wraz z Nathanem Drake’iem, będziemy mogli udać się w filmową podróż po nepalskich miasteczkach, wspinać się na himalajskie szczyty, a wszystko po to, by odnaleźć zaginiony kamień Cintamani śladami słynnego podróżnika Marco Polo.

Uncharted 2: Among Thieves to najnowsza odsłona studia Naughty Dog, zaprojektowana specjalnie na PlayStation®3. W grze wcielamy się w potomka słynnego Kapitana Francisa Drake’a, który próbuje odnaleźć zaginiony skarb poszukiwany już przez Marco Polo. Całość gry odbywa się w niezwykle malowniczych klimatach, które nadają rozgrywce mistyczny charakter.

Drugia odsłona gry Uncharted przygotowana jest z iście hollywoodzkim rozmachem i ma niepowtarzalny, filmowy styl, co zostało docenione na licznych imprezach targowych. Uncharted 2: Among Thieves uzyskała między innymi tytuł gry targów E3 stowarzyszenia Game Critics Awards w lipcu tego roku, oraz tytuł najlepszej gry konsolowej targów na niedawno zakończonej imprezie Gamescom w Kolonii w sierpniu.

Polska wersja językowa Uncharted 2: Among Thieves będzie w pełni wykorzystywać możliwości, którymi dysponuje konsola PlayStation®3, dzięki czemu walki wręcz, strzelaniny, szaleńcze pościgi czy momenty wspinaczki będą wyglądać niezwykle realistycznie.
Premiera Uncharted 2: Among Thieves zaplanowana jest na październik 2009 r.

W polskiej wersji językowej w rolach głównych usłyszymy Jarosława Boberka jako Nathana Drake’a, Annę Gajewską jako Chloe, Ewę Bukowską jako Elenę i Andrzeja Blumenfelda jako Sullivana. W pozostałych rolach usłyszymy między innymi Krzysztofa Zakrzewskiego, Piotra Bąka oraz Wojciecha Paszkowskiego. Tym razem, wraz z Nathanem Drake’iem, będziemy mogli udać się w filmową podróż po nepalskich miasteczkach, wspinać się na himalajskie szczyty, a wszystko po to, by odnaleźć zaginiony kamień Cintamani śladami słynnego podróżnika Marco Polo. Uncharted 2: Among Thieves to najnowsza odsłona studia Naughty Dog, zaprojektowana specjalnie na PlayStation®3. W grze wcielamy się w potomka słynnego Kapitana Francisa Drake’a, który próbuje odnaleźć zaginiony skarb poszukiwany już przez Marco Polo. Całość gry odbywa się w niezwykle malowniczych klimatach, które nadają rozgrywce mistyczny charakter. Drugia odsłona gry Uncharted przygotowana jest z iście hollywoodzkim rozmachem i ma niepowtarzalny, filmowy styl, co zostało docenione na licznych imprezach targowych. Uncharted 2: Among Thieves uzyskała między innymi tytuł gry targów E3 stowarzyszenia Game Critics Awards w lipcu tego roku, oraz tytuł najlepszej gry konsolowej targów na niedawno zakończonej imprezie Gamescom w Kolonii w sierpniu. Polska wersja językowa Uncharted 2: Among Thieves będzie w pełni wykorzystywać możliwości, którymi dysponuje konsola PlayStation®3, dzięki czemu walki wręcz, strzelaniny, szaleńcze pościgi czy momenty wspinaczki będą wyglądać niezwykle realistycznie. Premiera Uncharted 2: Among Thieves zaplanowana jest na październik 2009 r. W polskiej wersji językowej w rolach głównych usłyszymy Jarosława Boberka jako Nathana Drake’a, Annę Gajewską jako Chloe, Ewę Bukowską jako Elenę i Andrzeja Blumenfelda jako Sullivana. W pozostałych rolach usłyszymy między innymi Krzysztofa Zakrzewskiego, Piotra Bąka oraz Wojciecha Paszkowskiego.
 
 
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • ja tom gre na 6/10 co za głupie żeby zaczynac od połowy
    benio3 grudnia 2010
    ja tom gre na 6/10 co za głupie żeby zaczynac od połowy
Co myślisz o:

Uncharted 2: Among Thieves będzie w polskiej wersji językowej !

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama