Alawar Entertainment rozszerza działalność w Polsce

Opublikował: kareel
Dodano: 18 grudnia 2009

Brak komentarzy
Alawar Entertainment rozszerza działalność w Polsce

Tagi: informacja prasowa Arcade alwar gryonline casual

Alawar Entertainment, wiodący wydawca gier rekreacyjnych (casual games), ogłosił w planach na 2010 rok rozszerzenie działalności w Polsce.
Po wejściu na rynek w drugiej połowie 2009 roku firma stała się wiodącym dystrybutorem gier rekreacyjnych w naszym kraju. Gry Alawar można znaleźć pod adresem www.alawar.pl - firmowej witrynie - a także na stronach partnerów.

Katalog gier Alawar liczy już ponad 100 popularnych tytułów. Wśród nich największym zainteresowaniem cieszą się gry na czas takie jak “Odlotowa farma” oraz “Super farmer”, gry przygodowe z gatunku ukryte obiekty “Skarb na Tajemniczej Wyspie” oraz “Alabama Smith: Ucieczka z Pompei”, a także bestsellery z gatunku dopasuj trzy “Skarby Montezumy” i “Zaczarowana jaskinia”.

Gry rekreacyjne dystrybuowane są w oparciu o model wypróbuj i kup, który zanim kupi się grę pozwala zagrać za darmo w wersję demonstracyjną. Udostępniono także wersje flash niektórych tytułów. Liczba dostępnych w 2010 roku gier rekreacyjnych ma się co najmniej podwoić.

Plany Alawar w Polsce na 2010 roku obejmują także zwiększenie zasięgu działania darmowego programu partnerskiego, dzięki któremu zarówno duże portale, jak i mniejsze serwisy mogą w prosty sposób uruchomić własny dział z grami.

Po zintegrowaniu autorska technologia automatycznie aktualizuje dział gier na stronie partnera o nowe tytuły i informacje marketingowe. Firma wypłaca pomniejszoną o wydatki rozliczeniowe prowizję za każdą sprzedaną przez partnera grę. Z tak gotowego rozwiązania korzysta obecnie ponad 2000 witryn na świecie, a niedawno Alawar udostępnił je także w Polsce.

"Dzięki niezwykłemu wzrostowi dostępności Internetu, Polska stała się obiecującym rynkiem gier rekreacyjnych”, mówi Valentin Merzlikin, wiceprezes działu sprzedaży w Alawar. "Cieszymy się z naszych osiągnięć w 2009 roku i planujemy zwiększyć nasze wysiłki w nadchodzącym. Zamierzamy zawsze oferować jak najlepsze gry wszystkim graczom w Polsce”.
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Alawar Entertainment rozszerza działalność w Polsce

7.8
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->