BioShock 2 w planie wydawniczym Cenega!

Opublikował: kareel
Dodano: 14 stycznia 2010

Brak komentarzy
BioShock 2 w planie wydawniczym Cenega!

Tagi: informacja prasowa premiera cenega bioshock 2

Cenega, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością ogłasza, że do planu wydawniczego Cenega trafiła kontynuacja najbardziej klimatycznego shootera! Odwiedź raz jeszcze podwodne miasto Rapture w grze BioShock 2! Gra zostanie wydana na PC oraz PS3 i Xbox360.

Podwodne miasto Rapture legło w gruzach. Gdzieś w jego zgliszczach czeka twoja Siostrzyczka. Kiedyś jej broniłeś, a teraz - pośród hord genetycznie zmodyfikowanych szaleńców - jest ona twoją ostatnią nadzieją na zbawienie. Wciel się w pierwszego Big Daddy’ego, podróżującego po pięknym, lecz upadłym mieście w poszukiwaniu nieuchwytnego wroga... i samego siebie!

Sam zdecyduj o przebiegu gry - przejmuj kontrolę nad wieżyczkami i robotami ochrony, aby ci pomagały, spraw by wrogowie atakowali się nawzajem lub utwórz pas bezpieczeństwa z min i pułapek naładowanych plazmidami! Albo po prostu atakuj frontalnie pełną mocą plazmidów i broni! Dobieraj umiejętności w trakcie walki! Strzelaj z broni prawą ręką, a lewą zamrażaj, raź lub spalaj wrogów oraz używaj wyjątkowych ciosów! I dokonuj wielu wyborów moralnych!

Dodatkowo poznaj zupełnie nowy tryb wieloosobowy! Poznaj miasto Rapture przed upadkiem i weź udział wraz z przyjaciółmi w wojnie domowej. Graj w sieci, zdobywaj poziomy doświadczenia, dostosuj postać do swoich potrzeb i własnego stylu gry. Odwiedź też słynną restaurację Kashmir i Mercury Suits.

Zamów już dziś swoją wersję gry:

Bioshock 2 PC

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1139

Bioshock 2 PS3

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1137

Bioshock 2 Xbox360

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1138

 

A my mamy dla Was tradycyjny trailer do tej prasówki:

 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

BioShock 2 w planie wydawniczym Cenega!

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->