Epic Mickey trafi wyłącznie na Wii

Opublikował: kareel
Dodano: 18 luty 2010

Brak komentarzy
Epic Mickey trafi wyłącznie na Wii

Tagi: wii Epic Mickey wersje gier

Kojarzycie może Epic Mickey? Zwariowaną grę ze świata Disney, utrzymaną w mrocznym klimacie niczym z Batman: Arkham Asylum? Właśnie się dowiedzieliśmy, że tytuł ten trafi wyłącznie na Wii! ..:: sir Mik ::..
Powodem tej decyzji jest podobno sama specyfika gry, gdzie najważniejszym elementem ma być dodawanie do poziomów za pomocą magicznego pędzla nowych elementów otoczenia w celu posunięcia akcji do przodu. Rozwiązanie to sprawdza się podobno dobrze wyłącznie na konsoli Nintendo, która dzięki swojemu świetnemu kontrolerowi wydaje się wprost wymarzona do tego typu gier. Niektórzy może powiedzą, że przecież zarówno Microsoft jak i Sony również pracują nad tego typu systemami, dlaczego więc gra nie trafi również na te konsole? Odpowiedz na to pytanie jest prosta – okazuje się, że tytuł ten jest w produkcji już od tak długiego czasu, że po prostu kiedy zaczynano jego tworzenie na rynku istniało tylko Wii. EA i Disney twierdzą jednak zgodnie, że jeżeli gra się sprzeda dobrze na tej konsoli to nie wykluczone, że powstaną też inne wersje.

Tymczasem możemy najwyżej oglądnąć kilka screenów i artów z tej produkcji. Oto zresztą link do naszej galerii. Całość zupełnie nie wygląda na produkcję dla dzieci i graficznie przypomina raczej typowy horror.
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Epic Mickey trafi wyłącznie na Wii

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama