Transformers: War for Cybertron 2 potwierdzony!

Opublikował: myrkin.poczta
Dodano: 13 listopada 2010

Komentarze: 3
Transformers: War for Cybertron 2 potwierdzony!

Tagi: Ps3 wii xbox 360 newsy PC Transformers Transformers: War For Cybertron nintendo 3ds

Transformersy nadejdą w przyszłym roku i kolejnym...

Hsbro potwierdziło wcześniej w tym tygodniu trwanie prac nad sequelem gry Transformers: War for Cybertron. Jego premiera została ustawiona na rok 2012. Podejrzewa się, że za produkcje drugiej części odpowiedzialne jest High Moon Studios (z siedzibą w San Diego), które stworzyło jedynkę, lecz na razie nie ma potwierdzenia dla tej informacji.

Mark Blecher, SVP oraz General Manager of Digital Media & Gaming, powiedział, że gra wideo Transformers: Dark of the Moon zostanie wydana w 2011 roku zbiegając się w czasie z premierą filmu. Co więcej, firma NetDragon tworzy MMO w świecie Trasformersów, które ma zostać wydane na Zachodzie, lecz nie podano jeszcze na jakim dokładnie obszarze. 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • wiecie co to bedzie dobra gra bez watpienia , ale musza sie postarac by przebic jedynke a ta byla niespodzianka roku 2009-tego i zebrala wysokie noty.
  prymusek nine4 września 2011
  wiecie co to bedzie dobra gra bez watpienia , ale musza sie postarac by przebic jedynke a ta byla niespodzianka roku 2009-tego i zebrala wysokie noty.
 • Jezeli ta gra nie bedzie na pc to hasbro straci reputacje. Ludzie przeciez wiadomo ze wiecej jest komputerów pc niz konsoli xbox 360 lub ps3!!!
  O_O5 sierpnia 2011
  Jezeli ta gra nie bedzie na pc to hasbro straci reputacje. Ludzie przeciez wiadomo ze wiecej jest komputerów pc niz konsoli xbox 360 lub ps3!!!
 • Jak trzymają sie fabuły to mogli by stworzyc z kinowo animowanej, 2 częsc gry z planetożercą UNICRONEM był by wypas.
  nieznany28 luty 2011
  Jak trzymają sie fabuły to mogli by stworzyc z kinowo animowanej, 2 częsc gry z planetożercą UNICRONEM był by wypas.
Co myślisz o:

Transformers: War for Cybertron 2 potwierdzony!

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama