Poszerzenie Pomarańczowej Kolekcji Klasyki

Opublikował: myrkin.poczta
Dodano: 14 września 2010

Brak komentarzy
Poszerzenie Pomarańczowej Kolekcji Klasyki

Tagi: Ps3 xbox 360 newsy PC Bionic Commando Street Fighter IV King's Bounty: Legenda cenega poland pomarańczowa kolekcja klasynki Hitman: Kwadrologia

17 września do sprzedaży w ramach Pomarańczowej Kolekcji Klasyki trafią 4 nowe tytuły.
W najbliższy piątek, 17 września, będzie można zakupić w ramach Pomarańczowej Kolekcji Klasyki cztery nowe tytuły: King's Bounty: Legenda, Bionic Commando, Street Fighter IV oraz Hitman: Kwadrologia.

King's Bounty: Legenda to bardzo rozbudowany tytuł, który łączy w sobie wiele różnych gatunków gier. Zabawa w grze podzielona została na dwa tryby. Zwiedzanie świata odbywa się w czasie rzeczywistym, natomiast bitwy toczą się w systemie turowym na planszy podzielonej na kilkadziesiąt heksów. King's Bounty: Legenda to dobra gra dla tych, którzy kochają gry fantasy.

Bionic Commando to gra akcji z widokiem z trzeciej osoby. Wciel się w Nathana Spencera, recydywistę działającego na zlecenie rządu. Dzięki biotycznemu ramieniu Nathan w odpowiedni sposób rozprawi się z terrorystami, którzy zagrażają całemu światu.

Street Figher IV to powrót bijatyki numer 1 w grafice 3D w klasycznym trybie rozgrywki jeden na jednego. Gra pod względem rozgrywki pozostaje wierna legendarnym poprzedniczkom, jednak tła i postacie zostały wykonane w nowej jakości. W grze znajdzie się 20 dobrze znanych graczom postaci, a także 5 zupełnie nowych fighterów. Pojedynki można toczyć zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i w grze wieloosobowej.

Hitman: Kwadrologia to wszystkie cztery części gier o losach najsłynniejszego płatnego zabójcy gier komputerowych. Jako Agent 47 będziesz walczył z najgroźniejszymi przeciwnikami oraz wykonywał zlecenia, które uczynią cię bezlitosną i przerażająco skuteczną maszyną do eliminowania niewygodnych ludzi.


Żródło: materiały prasowe firmy Cenega
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Poszerzenie Pomarańczowej Kolekcji Klasyki

5.5
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->