METRO: Last Light także na Maca i Linuxa

Opublikował: Redakcja
Dodano: 29 sierpnia 2013

Komentarze: 1
METRO: Last Light także na Maca i Linuxa

Tagi: METRO: Last Light

Chcieliście zagrać w tę grę na swoim Macu czy Linuxie? - Mamy świetną wiadomość!

Specjalna wersję Metro: Last Light dla użytkowników komputerów Mac już wkrótce, dokładnie 10 września trafi na sklepowe półki. Trwaja też prace nad przygotowaniem wersji na Linuxa, ta ma być dostępna pod koniec roku. Chyba juz wiecie, co chcecie na gwiazdkę?

 

Przypomnijmy krótko fabułę Metro: Last Light

Świat zniszczyła nuklearna apokalipsa. Ocaleli nieliczni, w tym grupa osób, która przetrwała dzięki temu, że w momencie wybuchu znajdowali się w moskiewskim metrze. Tam w ciągu kliku lat stworzyli "miasto", w którym mogli swobodnie żyć. Tymczasem ci, którzy zostali na powierzchni ziemi znajdują się w ciągłym, śmiertelnym niebezpieczeństwie, atakowani przez zmutowane zwierzęta.

Tak jak w poprzedniej części, gracz wcieli się w postać głównego bohatera Artema, będzie strzelał do wrogów i pokonywał liniowe poziomy. Grę urozmaica duża ilość sekcji skradankowych, które wymagają od gracza opanowania i umiejętności w cichym podejściu wroga. Gra spodoba się fanom gatunku survival horror, niektóre poziomy są tak stworzone, aby wywołać u gracza głęboki strach i postawić go w trudnej sytuacji - jedną z nich jest brak amunicji, często w kulminacyjnych momentach.

 

 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • ej to super
    dragonn30 sierpnia 2013
    ej to super
Co myślisz o:

METRO: Last Light także na Maca i Linuxa

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->