PlayStation Network Cards i 2 inne formy kart podarunkowych do PS Store

Opublikował: agmi
Dodano: 8 marca 2021

Brak komentarzy
PlayStation Network Cards i 2 inne formy kart podarunkowych do PS Store

Tagi:

Z roku na rok przybywa fanów konsol PlayStation, a wraz z nimi rośnie liczba osób, które poszukują idealnego upominku dla właścicieli popularnego PSa. Jednym z nich są karty PlayStation Network Cards, pozwalające na pozyskanie ulubionych tytułów gracza w formie prezentu.


  1. PlayStation Plus

  2. PlayStation Now

  3. Czym są PSN Cards?

 

Dobrym prezentem dla fana PlayStation jest podarowanie mu ciekawej gry. Jednak formuła sklepu nie pozwala na zakup tradycyjnej karty podarunkowej; jej formą jest właśnie PlayStation Network Cards oraz dwie inne karty, dedykowane konkretnym rozwiązaniom.

 

PlayStation Plus

 

PlayStation Plus to program, który pozwala cieszyć się z wielu dodatkowych możliwości grania, m.in. w trybie wieloosobowym online. Dla subskrybentów tego programu co miesiąc dostępne są kolejne gry, z których można korzystać bez opłat, a także rabaty na najnowsze tytuły, również w opcji przedpremierowej. Za dostęp do PlayStation Plus można zapłacić specjalnie do tego przeznaczoną kartą podarunkową w formie kodu.

 

PlayStation Now

 

W porównaniu do PlayStation Plus, PlayStation Now jest mniej popularne i jak dotąd dostępne tylko w wybranych krajach. Opcję tę można określić jako subskrypcyjną usługę gier, która pozwala na streaming gier, zarówno tych najnowszych, jak i nieco starszych, wydanych na PS4, PS3 czy PS Vita. W swoje ulubione gry można grać na żądanie tak długo, jak długo aktywna jest subskrypcja. Można za nią zapłacić dedykowaną tej opcji kartą podarunkową.

 

Czym są PSN Cards?

 

Obok kart podarunkowych PlayStation Plus i PlayStation Now, PSN Cards są jedną z najpopularniejszych form doładowania konta w sklepie PlayStation. Nie jest to jednak tradycyjna karta w formie materialnej, ale elektroniczny kod, za pomocą którego można nabyć w PS Store gry czy dodatki do gier. W odróżnieniu od pozostałych kart podarunkowych, PlayStation Network Cards mają charakter uniwersalny. Aby móc skorzystać z tej oferty, kod kuponu musi być ważny w regionie, w którym gracz posiada swoje konto. Ta opcja jest atrakcyjna głównie dla osób, które nie chcą podawać danych swoich kart płatniczych, ponieważ eliminuje konieczność zapłaty za gry czy dodatki do nich za pomocą karty kredytowej.

 

Osoby, które chcą sprawić fanom PlayStation ciekawy prezent, mogą więc wybierać spośród trzech różnorodnych wersji kart podarunkowych. PlayStation Network Cards wydają się jednak być atrakcyjną alternatywą dla dwóch pozostałych opcji, ponieważ zapewniają szeroki wachlarz możliwości, a obdarowana nimi osoba może sama zdecydować, na co przeznaczy pieniądze zgromadzone na karcie.

Co myślisz o:

PlayStation Network Cards i 2 inne formy kart podarunkowych do PS Store

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->