Wieści o Bioshock 2: Sea of Dreams

Opublikował: kareel
Dodano: 8 marca 2009

Brak komentarzy
Wieści o Bioshock 2: Sea of Dreams

Tagi: Bioshock Sequel 2K Marin Maura Bioshock2: Sea of Dreams

O tym, że znakomita gra Bioshock doczeka się kontynuacji wiadomo już prawie od roku, jednak dopiero teraz firma 2K Marin udostępniła sporą dawkę informacji na temat nowej odsłony tej niesamowicie klimatycznej podwodnej przygody.
Niedawno wystartowała flashowa strona internetowa, która ma przygotowac graczy na to, co czeka ich w Bioshock 2: Sea of Dreams. Po wejściu na stronę zatytuowaną "There's Something In The Sea" naszym oczom ukazuje się mapa świata, z zaznaczoną irlandzką miejscowością Liscannor Bay. Po zapoznaniu się z wycinkiem gazety dowiadujemy się, że 7 letnia Maura została porwana przez tajemniczego napastnika z czerwonym światłem na głowie. Rodzice rozpaczliwie chcą odzyskać swoją córke. W tym samym czasie rybak znajduję na plaży dziwną figurkę, która być może przedstawia napastnika... Tego nie wiadomo do końca.
Okazać się też może, że w drugiej części gry (na wycinku gazety widać datę) akcja będzie się odbywać w 1967 roku (pierwsza część rozgrywała się w 1960 r.), a więc na pewno nie będzie to prequel, a sequel.

Na filmiku który widnieje poniżej widać dziewczynkę oraz suchy ląd (czyżby akcja miała się rozgrywac także na powierzchni?). Czyżby była to właśnie Maura?

 

Autor:
.::miNox::.
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Wieści o Bioshock 2: Sea of Dreams

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama