Wrześniowe nowości w eXtra Klasyce – ujawniamy kolejne tytuły!

Opublikował: kareel
Dodano: 9 września 2009

Brak komentarzy
Wrześniowe nowości w eXtra Klasyce – ujawniamy kolejne tytuły!

Tagi: cdprojekt tanie serie eXtra Klasyka informacja prasowa cdprojekt SpellForce 2: Władca Smoków Supreme Commander: W obliczu wroga Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen

Już w najbliższy piątek, z myślą o fanach i kolekcjonerach gier komputerowych, firma CD Projekt wprowadzi do serii eXtra Klasyka aż 8 nowych tytułów! Do zaprezentowanych w zeszłym tygodniu gier: Stranglehold i Kompania Braci: Na linii frontu, dołączą 2 pozycje, które zadowolą wszystkich wirtualnych strategów i fanów RPG!

SpellForce 2 Złota Edycja – to pełne wydanie gry, która dostarcza niepowtarzalnych wrażeń między innymi dzięki unikalnemu połączeniu strategii czasu rzeczywistego i RPG. Setki czarów i umiejętności, możliwość dowodzenia dwunastoma rasami, spektakularne bitwy, rozgrywka w trybie wieloosobowym, a przede wszystkim ogromna grywalność to tylko kilka zalet tego kompletnego wydania! Zestaw zawiera grę SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen oraz dodatek SpellForce 2: Władca Smoków.

 

Supreme Commander: W obliczu wroga – to oficjalny i w pełni samodzielnego dodatek do gry Supreme Commander - znanego RTS-a autorstwa guru tego gatunku - Chrisa Taylora.
Rozszerzenie skupia się głównie na nowej rasie, Seraphinach, potężnej nacji uzbrojonej w najnowsze zdobycze techniki. Dodatek to nie tylko nowe mapy i zadania, zarówno dla tryby single, jak i multiplayer, ale także imponująca liczba nowych wojsk, która wynosi aż 110 jednostek!

 

Wszystkie 4 tytuły ukażą się w serii eXtra Klasyka HIT już 11 września w sugerowanej cenie 24,99 zł!

 

Kolejne nowości w serii eXtra Klasyka zostaną ujawnione już jutro!
Więcej informacji o wszystkich grach można znaleźć na oficjalnej stronie CD Projekt - www.cdprojekt.pl A kawałek nizej, jeżeli tylko chcecie, możecie też oglądnąć gameplay z Spellforce 2. 

 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Wrześniowe nowości w eXtra Klasyce – ujawniamy kolejne tytuły!

5.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama