Old Republic najdroższą grą w historii?

Opublikował: kareel
Dodano: 25 grudnia 2009

Brak komentarzy
Old Republic najdroższą grą w historii?

Tagi: Old Republic bioware Gordon Walton koszty produkcji gier

Nie od dzisiaj wiadomo, że tworzenie gier kosztuje. Największe produkcje to czasami wydatki porównywalne z tymi ponoszonymi przy tworzeniu wielkich hollywoodzkich produkcji. Wszystko jednak wskazuje na to, iż najdroższą grą w historii naszej branży będzie tworzone właśnie przez Bioware – Star Wars: The Old Republic. ..:: sir Mik ::..
Co ciekawsze praca samych programistów czy grafików nie jest tutaj najdroższa. Podobno najwięcej kasy pochłania w tej chwili nagranie ścieżki dźwiękowej do gry. Gordon Walton, wiceprezes Bioware przypomina nam, iż w tej produkcji usłyszymy dosłownie tysiące różnych dialogów i spotkamy setki postaci. Każda z nich będzie mówiła podobno swoim własnym głosem. Bioware chce bowiem skończyć z popularną w grach zasadą, iż często jeden aktor nagrywa głosy dla kilku różnych postaci. Walton chwali się też, że ta masa aktorów, to bynajmniej nie ludzie wzięci wprost z ulicy, ale prawdziwy profesjonaliści.

Wygląda więc na to, że szykuje się nam naprawdę ogromna produkcja. Może w końcu uda się zagrozić dominacji World of Warcraft na rynku? Jak myślicie?

A oto kapitalny, filmowy trailer zapowiadający The Old Republic:
 
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Old Republic najdroższą grą w historii?

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama