Będzie dodatek do Dragon Age?

Opublikował: kareel
Dodano: 2 stycznia 2010

Brak komentarzy
Będzie dodatek do Dragon Age?

Tagi: plotki dragon age dodadatek Dragon Age: Awakening

Na co jak na co, ale na DLC wzbogacające Dragon Age nie możemy raczej narzekać. Już po samej premierze tego świetnego cRPG pojawiło się ich kilka, a za parę dni do sieci trafi następny – Return to Ostegar. Wszystko wskazuje jednak na to, że doczekamy się i pełnoprawnego dodatku! ..:: sir Mik ::..

Taką sensacyjną wiadomość podał zachodni serwis Eurogamer. Wedle redakcji tego portalu, rozszerzenie nosić ma tytuł Dragon Age: Awakening. Skąd jednak takie wiadomości? Okazuje się, że podobno jeden z nowozelandzkich sklepów zamieścił na swojej stronie opis takiego właśnie produktu. Ale do rzeczy - co znajdziemy w owym domniemanym dodatku?

Okazuje się, że przede wszystkim zupełnie nową klasę postaci wraz z nieznanym fabularnym początkiem gry. Wprawdzie sam dodatek ma nam dodać do gry zaledwie kilkanaście godzin zabawy, to jednak wprowadzenie zupełnie nowego bohatera ma mocno zmienić całą resztę rozgrywki; chociażby wszystkie dialogi zostaną dostosowane do nowego bohatera… Może być ciekawie! Niestety nie mamy jeszcze oficjalnego potwierdzenia czy te wiadomości są prawdziwe.

A oto i wideo z "podstawki":

 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Będzie dodatek do Dragon Age?

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->