Dziesięć milionów FIFA 10

Opublikował: kareel
Dodano: 9 luty 2010

Brak komentarzy
Dziesięć milionów FIFA 10

Tagi: ea dragon age Left 4 Dead 2 wyniki sprzedaży fifa 10 sprzedaż gier

Pamiętacie może świetną kreskówkę puszczaną kiedyś na Cartoon Network pod tytułem Wojny Klonów? Jeżeli tak, to na pewno ucieszy Was wiadomość, że kolejna gra z serii Lego Star Wars będzie opowiadać właśnie o bohaterach tej serii.. ..:: sir Mik ::..
Podobnie jak wszystkie gry komputerowe z Lego w tytule i tutaj całość będzie podana w bardzo lekki sposób i z przymrużeniem oka. Nie oznacza, to jednak, że to tytuł tylko dla dzieci. Lego Star Wars: The Clone Wars, ma być jak najbardziej pełnoprawną produkcją dla wszystkich, w której znajdziemy nawet tryb multi z możliwością zabawy w co-op czy toczenia pojedynków pomiędzy bohaterami. Miłośnicy ciemnej strony Mocy ucieszy też na pewno wiadomość, że w końcu będzie można również wcielić się w złych Separatystów.

Gra ma trafić zarówno na konsole mobilne jak i wszystkie zabawki nowej generacji. Niestety nic nie wiadomo o wersji na PC, ani nie podano jeszcze daty premiery. Będziemy jednak informować Was na bieżąco. A na razie filmik z ostatniej gry tego typu - Lego Star Wars: The Complete Saga:
 
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Dziesięć milionów FIFA 10

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->