NAPOLEON: TOTAL WAR – rewolucyjny tryb multiplayer potwierdzony !

Opublikował: kareel
Dodano: 20 stycznia 2010

Brak komentarzy
NAPOLEON: TOTAL WAR – rewolucyjny tryb multiplayer potwierdzony !

Tagi: cdprojekt informacja prasowa Napoleon: Total War tryb multi

SEGA potwierdziła, że po raz pierwszy w historii TOTAL WAR gracze będą mogli zmierzyć się w trybie multiplayer podczas głównej kampanii dla pojedynczego gracza.

Ta od dawna oczekiwana modyfikacja pozwoli na jeszcze pełniejsze zanurzenie się w świat wykreowany w NAPOLOEN: TOTAL WAR. Stańcie ramię w ramię z wrogami Napoleona lub też walczcie z innymi graczami próbując przewyższyć jego dokonania!

"Dzięki opiniom graczy zebranym podczas EMPIRE multiplayer BETA możemy z dumą ogłosić, iż wszystkie trzy kampanie w grze NAPOLEON: Total War będą w pełni grywalne w trybie wieloosobowym"
- powiedział Mike Simpson, Creatve Director z Creative Assembly.

Ta opcja w polskiej wersji nazwana Bitwy Wizytacyjne pozwala graczom w każdej chwili wyrazić zgodę na dołączenie się innego gracza , który w danej potyczce zastąpi AI.
Objęcie dowodzenia przez „żywego" przeciwnika wniesie do bitwy element nieprzewidywalności oraz zdecydowanie podniesie poziom trudności rozgrywki, co całkowicie zmieni oblicze prowadzenia kampanii.


Premiera NAPOLEONA już 23 lutego, gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej w cenie 99,90 zł !A razie oglądnijmy razem polski trailer do tej gierki: 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

NAPOLEON: TOTAL WAR – rewolucyjny tryb multiplayer potwierdzony !

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama