Kto chętny na przejażdżkę metrem?

Opublikował: kareel
Dodano: 24 stycznia 2010

Brak komentarzy
Kto chętny na przejażdżkę metrem?

Tagi: cdprojekt informacja prasowa premiera pl Metro 2033

Masz już dosyć pieszych wycieczek po skażonym terenie? Skorzystaj z Metra! Najnowsza produkcja studia 4A Games i THQ przeniesie graczy w realia mrocznego świata, który opisał w swojej książce Dmitry Glukhovsky.

W tym opuszczonym przez Boga miejscu podziemia moskiewskiego metra stały się ostatnim azylem dla resztek ludzkości, które przetrwały Armagedon.

Teraz o życiu lub śmierci decyduje refleks oraz wola przetrwania. Świat stworzony przez autora to ponure, pełne okrucieństwa i przemocy miejsce. Choroby popromienne wyniszczają ocalałych, a tonące w ciemnościach tunele moskiewskiego metra zamieszkują bestie z najstraszniejszych koszmarów i siły, których istnienia nikt, nigdy nie podejrzewał.

Książka Metro 2033 okazała się wielkim sukcesem wydawniczym w Rosji i już zdobyła status „kultowej”. Gra wiernie oddaje realia wykreowanego przez autora świata. Dzięki niesamowicie realistycznej grafice,  ciekawej historii i wyjątkowemu nastrojowi zapewnia niezapomniane doznania każdemu miłośnikowi postapokaliptycznych wizji.

Więcej ciekawych informacji można znaleźć na stronie www.metro2033.pl

Gra METRO 2033 ukaże się w marcu 2010 w cenie 119,90 zł na komputery PC i konsolę Xbox360. A jeżeli Was interesuje jak wygląda w akcji, mamy dla Was tradycyjny trailer:

 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Kto chętny na przejażdżkę metrem?

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama