Lost Planet 2 za duże na DVD

Opublikował: kareel
Dodano: 18 luty 2010

Brak komentarzy
Lost Planet 2 za duże na DVD

Tagi: dlc lost planet 2 nosniki dvd Jun Takeuchi

Nowe Lost Planet okazało się tak duże, ze konieczne było podobno wycięcie z gry całej masy elementów, tak aby zmieściła się ona na pojedynczym DVD przeznaczonym dla Xboxa. Nas zastanawia tylko jedno – po kiego czorta odchudzać tytuł jak można go wydać na dwóch płytkach? Wydawcy są czasami naprawdę dziwni! ..:: sir Mik ::..
Jun Takeuchi, producent gry, załamuje wprost ręce i opowiada, że został zmuszony do wykasowania z już prawie finalnej wersji gry ogromnej ilości lokacji i contentu aby całość zmieścić na jednym nośniku. Co ciekawsze od razu zaznacza, że wykasowana zawartość stanie się w przyszłości bazą do tworzenia DLC. Może właśnie o to chodziło od początku? Po co wydawać „pełną” wersję gry skoro można wydać ją okrojoną i potem zbijać kokosy na naiwniakach kupujących dodatki? Ech… świat schodzi na psy…

Na szczęście samo Lost Planet 2 zapowiada się bardzo interesująco. Miejmy nadzieję, że nawet bez tej wykasowanej zawartości przykuje nas na długie godziny do monitora. Zresztą co tu dużo będziemy mówić – oto filmik. Premiera już 18 maja!
 
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Lost Planet 2 za duże na DVD

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->