Apassionata w planie wydawniczym City Interactive

Opublikował: kareel
Dodano: 14 stycznia 2009

Brak komentarzy
Apassionata w planie wydawniczym City Interactive

Tagi: jazda konna konie symulator Apassionata. city interactive

City Interactive poinformował, że włącza do swojego planu wydawniczego wymarzoną grę dla wielbicieli jazdy konnej - Apassionata. Tytuł ukaże się w Polsce 30 stycznia 2009, w cenie detalicznej 29,99 zł na komputery PC oraz 99,99 zł w wersji na konsolę NDS.

Zanurz się w zapierający dech w piersiach świat Apassionaty i spełnij swoje najskrytsze marzenia! Weź udział w najdoskonalszym widowisku jeździeckim w Europie. Ubierz swoją postać, a także zmień wygląd swojego konia i przygotuj się do oszałamiającej gali jeździeckiej! Ty decydujesz, jak będzie wyglądał Twój pokaz.

W grze Apassionata jazda konna prezentowana jest na najwyższym poziomie. Wszelkie techniki wzorowane są na prawdziwej gali jeździeckiej – Apassionata. Do wyboru masz szeroki wachlarz technik ujeżdżania a także rożne figury. Całości dopełniają fascynujące efekty świetlne i emocjonująca muzyka. Ty decydujesz jak będzie wyglądał Twój show!

Cechy gry:

    * Korzystaj z bogatego wyboru strojów i akcesoriów, takich jak kostiumy, siodła czy kapelusze
    * Sprawdź swoje umiejętności jeździeckie przed pokazem na specjalnie zaplanowanym treningu, a także weź udział w oszałamiającej i autentycznej gali jeździeckiej
    * Naucz swojego konia przeróżnych akrobacji!

Apassionata na rynku już 30 stycznia 2009!

 

Hmmm zawsze myślałem, że znam się dobrzea na grach, ale o takim tytule w ŻYCIU nie słyszałem. A wy? Człowiek całe życie się uczy :-

dopisał sir Mik

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Apassionata w planie wydawniczym City Interactive

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->