Problemów z zabezpieczeniami Ubisoftu ciąg dalszy

Opublikował: kareel
Dodano: 8 marca 2010

Komentarze: 1
Problemów z zabezpieczeniami Ubisoftu ciąg dalszy

Tagi: ubisoft piraci problemy DRM zabezpieczenia pirtactwo awarie

Ubisoft wprowadził niedawno na rynek najbardziej chyba kontrowersyjne zabezpieczenia antypirackie w historii. Okazuje się, że bez stałego połączenia z Internetem nie da się pograć w żaden z nowych tytułów wydawanych przez tę firmę. To jednak tylko początek problemów! ..:: sir Mik ::..
W ostatni piątek okazało się bowiem, że serwery obsługujące owe słynne zabezpieczenia „nieco” się przytkały się uniemożliwiając w ogóle zabawę wszystkim graczom. Nawet jeżeli udało się nam włączyć grę, to albo się ona zawieszała, albo nie dało się zapisać jej stanu. Ubisoft całą sprawą specjalnie się nie przejął i tłumaczył, że problem wynika z za dużej popularności ich gier. Tylko dlaczego to właśnie uczciwi gracze mają za to płacić, podczas gdy chodzą słuchy ze piraci już złamali zabezpieczenia Assassin's Creed 2 i Silent Hunter V i wystarczy ściągnąć pirata aby grać bez przeszkód? Po prostu skandal! Proponujemy bojkot gier Ubisoftu!

Cała sprawa jest tym bardziej przykra, bo tytuły wydawane przez tą firmę są naprawdę świetne. Co widać zresztą po chociażby nowym Assassin's Creed. Zresztą co tu dużo mówić zobaczcie sami:

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • Proponuję bojkot gier Microsoftu i Ubisoftu!
    Arcydeusz8 marca 2010
    Proponuję bojkot gier Microsoftu i Ubisoftu!
Co myślisz o:

Problemów z zabezpieczeniami Ubisoftu ciąg dalszy

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->