Tuk Tuk Boom Boom nadjeżdza!

Opublikował: kareel
Dodano: 25 czerwca 2010

Komentarze: 2
Tuk Tuk Boom Boom nadjeżdza!

Tagi: Ps3 steam xbox 360 newsy PC Just Cause 2 tuk tuk boom boom

Nowa maszyna zagłady dostępna do ściągnięcia dla Just Cause 2

 

Konrad Rawiński poinformował w imieniu firmy Square Enix, Cenega i twórców gry Just Cause 2, że jako forma podziękowania dla społeczności fanowskiej Just Cause 2, dostępny jest Tuk Tuk Boom Boom do ściągnięcia zupełnie za darmo poprzez Xbox Live Marketplace, PlayStation Store i Steam PC.

Można raczej spokojnie stwierdzić że jeszcze nigdy nie było takiej przejażdżki jak Tuk Tuk Boom Boom’em. Odpicowana i dopakowana automatyczna riksza buja się ze stylem, gracją i zamontowaną na dachu bronią masowej destrukcji, zdolną zdewastować nawet najbardziej upartych niemilców. Inne atrakcje obejmują ciężko wzmocnione i wielowarstwowe tarcze kompozytowe z włókna karbonowego, laminowaną poliwęglanem pancerną szybę przednią i poczwórne ,zamontowane z przodu, syreny. Tuk Tuk Boom Boom dla Just Cause 2 dostępny jest do ściągnięcia na PlayStation 3, Xbox 360 i PC.

Gracze mają także dostęp do wszystkich zawartości do pobrania wcześniej dostępnych tylko jako materiał promocyjny w pre-orderach. Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie www.justcause.com

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • to guwno nie działa
    viwvi27 luty 2011
    to guwno nie działa
  • toć to jakieś bzdury!
    Piekny Bogdan27 czerwca 2010
    toć to jakieś bzdury!
Co myślisz o:

Tuk Tuk Boom Boom nadjeżdza!

4.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->