Władca Pierścieni: Wyprawa Aragorna - za tydzień premiera!

Opublikował: myrkin.poczta
Dodano: 10 listopada 2010

Komentarze: 4
Władca Pierścieni: Wyprawa Aragorna - za tydzień premiera!

Tagi: premiera Ps3 wii newsy PS2 PSP the lord of the aragorn's quest nintendods

19 listopada przeniesiemy się do Śródziemia

Już 19 listopada odbędzie się polska premiera gry Lord of the Rings: Aragorn's Quest. Jest to jedna z pierwszych gier na PlayStation 3 z pełnym wsparciem dla kontrolera Move, opartego na technologii rejestracji ruchu. Ta gra akcji, oparta na trylogii Władca Pierścieni, pojawi się w sprzedaży na konsole PlayStation 3, PlayStation 2 oraz PlayStationPortable.

We Władcy Pierścieni: Przygoda Aragorna, gracz przejmuje kontrolę nad legendarnym bohaterem Śródziemia i przeżywa jego najbardziej brawurowe bitwy z trylogii "Władcy Pierścieni". Pełne akcji przygody prowadzone przy użyciu miecza, łuku, a także z wierzchowca zostały przygotowane tak, aby zapewnić rozrywkę graczom w każdym wieku. Posiadacze Lord of the Rings: Aragorn's Quest w wersji na PlayStation 3 będą mogli także korzystać z zaawansowanego systemu kontroli ruchów gracza Move. Władca Pierścieni: Przygoda Aragorna umożliwi ponadto grę w trybie kooperacji dla 2 graczy.

The Lord of the Rings: Aragorn's Quest będzie wykorzystywał głosy aktorów Seana Astina (Rudy, The Goonies, Władca Pierścieni) oraz Johna Rhysa-Daviesa (Indiana Jones, Władca Pierścieni) jako Samwise'a Gamgee i Gimliego. Gra zawiera także oryginalną muzykę, napisaną na potrzeby gry, jak i tą stworzoną przez kompozytora Howarda Shore do filmu Władcy Pierścieni.


Żródło: materiały prasowe firmy Cenega

 

 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • to nie jest fajne tylko ekstra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  cesar10 października 2011
  to nie jest fajne tylko ekstra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • lol on wcale nie ma tarczy!
  doom27 sierpnia 2011
  lol on wcale nie ma tarczy!
 • NIE
  eeee11 luty 2011
  NIE
 • elo ziomy fajna gra co nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  iuh8hy6g7igtuy14 grudnia 2010
  elo ziomy fajna gra co nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Co myślisz o:

Władca Pierścieni: Wyprawa Aragorna - za tydzień premiera!

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->