Cenega odpowiedzialna za wydanie Batman: Arkham City

Opublikował: myrkin.poczta
Dodano: 21 grudnia 2010

Komentarze: 1
Cenega odpowiedzialna za wydanie Batman: Arkham City

Tagi: Ps3 xbox 360 newsy PC Warner Bros batman arkham city rocksteady studios

Sequel do uznanej przez krytyków gry Batman: Arkham Asylum zostanie wydany na świecie przez firmę Warner Bros. Interactive Entertainment

Cenega poinformowała o dodaniu do swojego planu wydawniczego kontynuacji gry Batman: Arkham Asylum, jednej z najwyżej ocenionych i najlepiej sprzedających się gier wideo 2009 roku. Batman: Arkham City tworzony jest przez Rocksteady Studios i oparty będzie na oficjalnej licencji DC Comics. Gra pojawi się na PC i konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360.

"Jesteśmy naprawdę podekscytowani możliwością dostarczenia graczom kontynuacji gry Batman: Arkham Asylum, która spotkała się z uznaniem fanów Batmana i graczy na całym świecie" powiedział Martin Tremblay, Prezes Warner Bros. Interactive Entertainment.

"Stworzenie gry Batman: Arkham Asylum i bycie świadkiem jak pnie się do sukcesu było marzeniem naszej drużyny" powiedział Sefton Hill, Game Director firmy Rocksteady Studios. "Jesteśmy zaszczyceni, mając możliwość stworzenia następnego rozdziału tej historii i przysięgamy dostarczyć grę wartą Mrocznego Rycerza".

 

Żródło: materiały prasowe firmy Cenega

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • no fajna gierka
    szmal12 luty 2011
    no fajna gierka
Co myślisz o:

Cenega odpowiedzialna za wydanie Batman: Arkham City

8.3
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama