CD Projekt bagatelizuje pogłoski o multiplayerze

Opublikował: myrkin.poczta
Dodano: 27 lipca 2012

Komentarze: 1
CD Projekt bagatelizuje pogłoski o multiplayerze

Tagi: multiplayer rpg newsy PC cyberpunk CD Projekt Red Michal Platkow-Gilewski

Czy będzie tryb wieloosobowy w nowych RPG-ach od CD Projekt? Niekoniecznie.

Studio CD Projekt Red ostrzega graczy, by nie traktowali ogłoszenia w sprawie pracy dla "programisty sieciowego" jako potwierdzenia trybu wieloosobowego w swoich nowych RPG-ach.

Ogłoszenie wydawało się wyjawiać bardzo wiele, gdyż zdawało się sugerować, że CD Projekt ma multiplayerowe plany związane z dwoma RPG-ami nad którymi obecnie pracuje. Jeden z nich to gra oparta na systemie Cyberpunk, a akcje drugiego ma być osadzona w "świecie mrocznego fantasy". 

Okazuje się jednak, jak informuje Michał Platkow-Gilewski (szef działu marketingu w CDPR), że kandydat zostanie zatrudniony w celach badawczych. Fani nie powinni zakładać, że tryb sieciowy znajdzie się w którymś z projektów firmy. 

"Chcemy sprowadzić do zespołu kogoś, kto ma doświadczenie na tym polu, aby ocenił nasze pomysły i idee. Będzie on stanowić kręgosłup naszego działu badawcz-rozwojowego," powiedział Platkow-Gilewski.

"Wierzymy, że istnieje sporo miejsca na innowację w gatunku RPG. Na tym etapie produkcji naszych gier, chcemy zbadać wszystkie możliwe kierunki, sprawdzić co byłoby fajne, co możliwe do wykonania i - zawsze dla nas najważniejsze - co pasuje najlepiej do naszych gier."

 

 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • Treść...
    Pseudo12 września 2012
    Treść...
Co myślisz o:

CD Projekt bagatelizuje pogłoski o multiplayerze

1.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->