Zagraj w Pokemony w przeglądarce

Opublikował: agmi
Dodano: 26 września 2017

Komentarze: 1
Zagraj w Pokemony w przeglądarce

Tagi:

Kultowe Pokemony wciąż mają wielu fanów na całym świecie, co udowodniła premiera gry na smartfony o tej tematyce. WIelu fanów zapragnęło wrócić do czasów, gdy w Pokemony grało się na komputerach, i to na tych starszych modelach, albo na konsolach… Niewielu z nich jednak wie, że w rolę trenera kultowych stworków można się wcielić również w Internecie! Wystarczy włączyć stronę https://www.pokegra2.pl aby stworzyć postać i wejść do świata tej świetnej gry.

Gra o Pokemonach

Całość rozgrywki opiera się na pokonywaniu mapy zbudowanej w trybie 2D, gdzie można podziwiać różnorodne krajoobrazy (ach, któż nie odczuje wtedy lekkiej nostalgii wobec starych gier?) czy brać udział w wyzwaniach przygotowanych specjalnie dla graczy. Ciekawostką jest możliwość wypróbowania swoich pokemonów w walce z innymi trenerami oraz ich podopiecznymi. Niech zwycięży najlepszy!

Jak zacząć rozgrywkę?

Od czego zacząć swoją przygodę w świecie Pokemonów? Najpierw należy podać nazwę gracza, e-mail oraz hasło, a także wybrać swoją płeć i, co najważniejsze, towarzysza przygody. Czy będzie to Bulbasaur, a może Charmander, czy jednak Squirtle? Do wyboru jest także paru innych Pokemonów. Gracze, którzy są obeznani z kulturą tych stworków, będą zachwyceni. A dalej jest tylko ciekawiej, zwłaszcza, że w tej grze można poznać dużo ciekawych ludzi, których wspólnym zainteresowaniem jest miłość do Pokemonów. Na pewno każdy nowy gracz szybko odnajdzie się w tym specyficznym otoczeniu.

Świat Pokemonów

Nie jest to pierwsza gra, w której pojawiają się sympatyczne Pokemony. Na samym początku jednakże był serial, który opowiadał o przygodach trenera i jego własnego Pikachu – to wtedy żółty stworek stał się najpopularniejszym i najbardziej rozpoznawalnym Pokemonem, nawet dla osób, które nie miały styczności z serialem, czy z późniejszymi grami, które powstały na jego podstawie. A było ich sporo. Każda z nich wyglądała nieco podobnie – człowiek chodzi po mapie w poszukiwaniu wyzwań, Pokemonów i przy okazji podziwia świat gry. Dlatego ta gra w Pokemony to idealny powrót do dawnych lat, gdy wszystko było prostsze, a rynek gier na komputery i konsole dopiero się rozwijał. Wprawdzie dzisiejsze produkcje są dalece bardziej realistyczne i pozwalają na dużo więcej niż te starsze, ale mimo wszystkiego, pewne mechanizmy w grach wciąż wzbudzają radość. I dlatego PokeGra odnosi niezły sukces! Czas ją wypróbować już dziś!
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • Kłus kutau jurku
    aktu28 kwietnia 2018
    Kłus kutau jurku
Co myślisz o:

Zagraj w Pokemony w przeglądarce

5.5
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->