Steet Fighter IV na PC: „może" latem

Opublikował: kareel
Dodano: 10 marca 2009

Brak komentarzy
Steet Fighter IV na PC: „może

Tagi: PC Capcom Street Fighter IV Street Fighter Chun li Ken Ryu Christian Svensson

Wypowiedzi ludzi z Capcomu nie powinny napawać optymizmem graczy posiadających tylko komputery osobiste. Podczas gdy ich koledzy z konsolami już od dawna (22 lutego) bawią się czwartym Ulicznym Wojownikiem, Ci będą zmuszeni czekać do lata na swoją wersję.

.::Cascad::.

A co najgorsze „MOŻE do lata” (wg wypowiedzi Christiana Svenssona piastującego pozycję: Vice President of business development), jak widać Capcomowi się nie spieszy. W sumie ciężko się dziwić widząc piękne wyniki sprzedaży Street Fightera 4 na PS3 (prawie 3 mln egzemplarzy) i X360 (prawie 2 mln egzemplarzy). Skoro sytuacja się tak prezentuje to mogą śmiało jeszcze poczekać z pecetową wersją. 

A czemu zwlekają? Przez piractwo oczywiście, wyniki ściągniętych torrentów Xboxowej wersji SF4 ich przeraziły do tego stopnia, że zapewne opracowują teraz w spokoju jakieś dodatkowe zabezpieczenia dla komputerów osobistych. Cóż... takie realia rynku i prawdopodobnie jeżeli nie utemperuje się tego procederu to posiadacze PC nie jeden raz spotkają się jeszcze z taką obsuwą konwersji konsolowych tytułów. 

 

Śliczne intro ze Street Fighter IV:

 

 

 

 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Steet Fighter IV na PC: „może" latem

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->