Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Tomb Raider: Definitive Edition (PS4)

    Odświerzona wersja przeznaczone na konsole PS4 oraz XBox One. Postawiono tutaj na wizerunek głównej bohaterki. 

  ocena
  -
     
  Dodano: 14 kwietnia 2014
  więcej
 • Alien: Isolation (PS4)

  Kolejna z uniwersum Obcego gra, która opowiada o samotnej walce o przetrwanie, którą stoczyć będzie musiała Amanda Ripley - córka głównej bohaterki. Gra jest o tyle ciekawa, że można ja przejść co najmniej na kilka różnych sposobów. Do wyboru mamy - ucieczka...

  ocena
  -
     
  Dodano: 28 luty 2014
  więcej
 • Need for Speed: Rivals (PS4)

  Tym razem produkcja studia Ghost Games, która przejęła schedę po Criterion Games. W Need for Speed: Rivals ponownie będziemy mieli okazję poprowadzić super samochód w nielegalnych wyścigach lub samochód policji usiłującej walczyć z tym procederem.

  ocena
  10
     
  Dodano: 3 luty 2014
  więcej
 • Killzone: Shadow Fall (PS4)

  Kolejna część produkcji na PS, tym razem na PlayStation 4. Przyjemnia strzelanka z pierwszej osoby. Zostajemy wciągnięci w wir walki pomiedzy dwoma narodami Vektanami i Helghastami.

  ocena
  -
     
  Dodano: 24 stycznia 2014
  więcej
 • Knack (PS4)

  Wcielamy się w tytułowego bohatera jakim jest Knack. Gra jest jednym z startowych tytułów na PS4. Całość gry przypomina filmy pixara tak że powinien przypaść do gustu młodszym graczom. 

  ocena
  -
     
  Dodano: 21 stycznia 2014
  więcej
 • NBA 2K14 (PS4)

  Kolejna odsłona jednej z najbardziej popularnych gier sportowych w historii. Jak zwykle świetna grafika i płynna animacja sprawiają, że gra utrzymuje się na najwyższym poziomie. Gracz może wybrać rozgrywkę w multiplayerze lub singlu. Wcielić się można w legendy NBA i zagrać największymi zespołami ligii.

  ocena
  -
     
  Dodano: 21 stycznia 2014
  więcej
 • Call of Duty: Ghosts (PC)

  Kolejna częsć Call Of Duty czyli Call of Duty: Ghosts. W poprzednich częściach mieliśmy troszkę historii i teraźniejszości teraz pora na postapokaliptyczny klimat.

  ocena
  -
     
  Dodano: 20 stycznia 2014
  więcej