Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Green Lantern: Rise of the Manhunters (3DS)

    Gra akcji z elementami zręcznościowymi. Główna postać jest jednym z superbohaterów Korpusu Zielonych Latarni. Hal Jordan jest pilotem, który otrzymał z rąk kosmity zagadkowy zielony pierścień, który daje mu nadzwyczajne umiejętności i miejsce w Korpusie, który...

  ocena
  10
     
  Dodano: 8 maja 2014
  więcej
 • Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate (3DS)

  Wydarzenia osadzono 25 lat po akcji z Lods of Shadows, gdzie Drakula postanowił zemścić się na ludzkości. Aktualnie możemy pokierować tylko jednym bohaterem jednak producenci zapowiadają dodatkowo 3 innych do wyboru.

  ocena
  -
     
  Dodano: 30 kwietnia 2014
  więcej
 • Elder Scrolls V: Skyrim (PC)

  Najnowsza, piąta już odsłona popularnej serii gier. Tym razem przenosimy się o aż 200 lat po wydarzeniach z The Elder Scrolls IV: Oblivion. Wcielamy się w jednego z ostatnich łowców smoków. Tym razem, naszym zadaniem będzie rozwikłanie przepowiedni, według której nadchodzi Alduin, bóg zniszczenia, który...

  ocena
  10
     
  Dodano: 24 kwietnia 2014
  więcej
 • FIFA 12 (3DS)

    Kolejna odsłona bardzo popularnej serii piłkarskich symulacji. Gra oparta jest na licencji FIFA, dlatego na boisku zobaczymy najbardziej znanych piłkarzy. Zespoły posiadają aktualnych graczy, a ich stroje odwzorowują rzeczywiste. 

  ocena
  10
     
  Dodano: 18 kwietnia 2014
  więcej
 • Need for Speed: The Run (PC)

  Kolejna część zręcznościowych wyścigów. Jednak tutaj poza umiejętnościami jazdy ważna jest fabuła. 

  ocena
  10
     
  Dodano: 15 kwietnia 2014
  więcej
 • Need for Speed: The Run (3DS)

  Kolejna część zręcznościowych wyścigów. Jednak tutaj poza umiejętnościami jazdy ważna jest fabuła. 

  ocena
  10
     
  Dodano: 15 kwietnia 2014
  więcej
 • Pro Evolution Soccer 2013 (3DS)

    Kolejna część bardzo popularnej gry sportowej. Twarzą gry jest CHristiano Ronaldo. Po raz kolejny usprawniona rozgrywkę i część taktyczą gry. Zawodnicy jeszcze sprawniej i w bardziej naturalny sposób poruszają się po murawie.  

  ocena
  -
     
  Dodano: 26 marca 2014
  więcej
 • Tomb Raider (PS3)

  W remake twórcy postawili na bardziej rzeczywisty wizerunek bohaterki. Lara trafia na wyspę gdzie musi walczyć o przetrwanie. Gracz obserwuje jak niewinna dziewczynka staje się mistrzynią survivalu. Twórcy postawili na widowiskowe akcje przeplatane zagadkami oraz otwarty świat.

  ocena
  -
     
  Dodano: 11 luty 2014
  więcej
 • Fire Emblem: Awakening (3DS)

  W grze śledzimy losy księcia królestwa Iris. Kroma bo tak ma na imię nasz bohater musi stawić czoła hordom nieumarłych najeżdżającym jego królestwo. Jak na gatunek jRPG nie zabraknie walk turowych oraz świetnej fabuły.

  ocena
  -
     
  Dodano: 27 stycznia 2014
  więcej