Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Alien: Isolation (XOne)

  Kolejna z uniwersum Obcego gra, która opowiada o samotnej walce o przetrwanie, którą stoczyć będzie musiała Amanda Ripley - córka głównej bohaterki. Gra jest o tyle ciekawa, że można ja przejść co najmniej na kilka różnych sposobów. Do wyboru mamy - ucieczka...

  ocena
  -
     
  Dodano: 28 luty 2014
  więcej
 • Dead Rising 3 (XOne)

  Jeden z startowych tytułów na Xbox One. Popularny sandbox gdzie za zadanie mamy walke z hordami zombije. 

  ocena
  5
     
  Dodano: 26 luty 2014
  więcej
 • Max: Curse of Brotherhood (XOne)

  Następca Max & The Magic Marker. Max: Curse of Brotherhood jest klasyczną platformówką z elementami logicznymi. Celem gry jest uratowanie swojego brata z fantastycznego świata.

  ocena
  -
     
  Dodano: 21 luty 2014
  więcej
 • Halo: Spartan Assault (XOne)

  Poboczny tytuł z serii Halo i pierwszy, który został wydany na urządzenia mobilne opierające się na obsłudze dotykiem. Jest to strzelanka osadzona w realiach science-fiction. Gra pokazuje wydarzenia z pierwszych misji programu Spartan Ops. 

  ocena
  -
     
  Dodano: 3 luty 2014
  więcej
 • Ryse: Son of Rome (XOne)

  Gra twórców serii Crysis. Wcielamy się w postać rzymskiego centuriona Mariusa Titusa szukającego zemsty za śmierć swojej rodziny. Co wyróżnia ten tytuł ? Mianowicie świetna grafika obraz z 3 osoby i wykorzystanie kinekta do wydawania poleceń głosowych swoim wojskom.

  ocena
  -
     
  Dodano: 31 stycznia 2014
  więcej
 • Forza Motorsport 5 (XOne)

  Forza Motorsport 5 to już piąta pełnoprawna (bez odsłony Horizon) odsłona popularnej serii gier wyścigowych na konsole Microsoftu, a zarazem pierwsza na Xbox One. Za jej produkcję ponownie odpowiada studio Turn 10 i po nieco bardziej arcadowej części Horizon, gra powraca do symulacyjnego charakteru....

  ocena
  10
     
  Dodano: 31 stycznia 2014
  więcej