Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Aliens: Colonial Marines (Wii U)

  Pierwszoosobowa strzelanka od studia Gearbox. Gracz wciela się w  oddział Colonial Marines. Wydarzenia mają miejsce po tych z filmu Obcy 3. Przybywamy więc z misją ratunkową na planetę LV - 426. Kolejne zajścia opisują, co stało się z Ripley.. 

  ocena
  10
     
  Dodano: 13 luty 2014
  więcej
 • Ninja Gaiden 3: Razor's Edge (Wii U)

    Dynamiczna gra akcji, w której poprowadzimy wojownika ninja do walki z niebezpieczną korporacją. W pojedynkach charakterystyczne są liczne pojedynki z wykorzystaniem broni białej. 

  ocena
  10
     
  Dodano: 11 grudnia 2013
  więcej
 • New Super Mario Bros. U (Wii U)

    Nowe Super mario Bros. nie odbiega swoim stylem od pierwotego wydania. W tej zręcznościowej platformówce możemy poprowadzić jednego z braci na ratunek księżniczce. Nowością jest jedynie wykorzystanie dotykowego kontrolera. 

  ocena
  3
     
  Dodano: 11 grudnia 2013
  więcej
 • ZombiU (Wii U)

    Strzelanka oparta na popularnym motywie zombie. Akcja rozgrywa się w Londynie, gdzie zwalczamy apokalipsę zombie.

  ocena
  -
     
  Dodano: 11 grudnia 2013
  więcej
 • Trine 2: Director's Cut (Wii U)

    Gra zręcznościowa z elementami  logicznymi. Gracz przeniesie się do świata fantasy, w którym podobnie jak w 1 części, spotka 3 postaci - maga, wojownika oraz złodzieja. To właśnie z ich pomocą przyjdzie mu ratować królestwo.  

  ocena
  -
     
  Dodano: 9 grudnia 2013
  więcej
 • Batman: Arkham City Armored Edition (Wii U)

    W najnowszej wersji dostaniemy wszystkie wydane do tej pory dodatki. Twórcy skupili się na wprowadzeniu wszystkich funkcji dotykowych konsoli. Pod względem fabuły tytuł nie wprowadza niczego nowego.  

  ocena
  -
     
  Dodano: 6 grudnia 2013
  więcej
 • Epic Mickey 2: Siła Dwóch (Wii U)

    Druga część gry, która tym razem będzie dostępna w polskiej wersji językowej. Głosów użyczyli bohaterom aktorzy - Krzysztof Tyniec, Jarosław Boberek i Kacper Kuszewski. Główną zmianą jest to, że wprowadzono kooperację pomiędzy bohaterami. Oznacza to, że pojawią się wyzwania,...

  ocena
  -
     
  Dodano: 6 grudnia 2013
  więcej
 • Just Dance 4 (Wii U)

    Kolejna odsłona znanej chyba już wszystkim gry tanecznej. Naszym zadaniem jest odtworzenie ruchów tancerzy na ekranie, za co dostajemy punkty. W najnoszej odsłonie zatańczymy do ponad czterdziestu piosenek. 

  ocena
  -
     
  Dodano: 5 grudnia 2013
  więcej
 • FIFA 13 (Wii U)

    Co nowego  otrzymaujemy z najnowszą gra FIFA? Przede wszystkim usprawniony silnik Player Impact Engine, ulepszoną inteligencję piłkarzy oraz system wykonywania rzutów wolnych. Poprawiła się również grafika i wprowadzono bardzo naturalny komentarz. 

  ocena
  -
     
  Dodano: 5 grudnia 2013
  więcej