Jak sprzedają się konsole?

Opublikował: kareel
Dodano: 18 listopada 2008

Komentarze: 2
Jak sprzedają się konsole?

Tagi: konsole Ps3 wii xbox 360 sprzedaż statystyki

Zastanawialiście się kiedyś, jak sprzedają się najnowsze konsole. Kto kogo bije na głowę? Czy na rynku rządzi Xbox, a może jednak Play Station? Jeżeli tak, oto kilka statystyk.
Najlepiej sprzedającą się konsolą jest zabawka Nintendo. Wii, bo o niej mowa, rozeszło się już w ilości prawie 36 milionów egzemplarzy. Jak widać - nieco lżejsza, rodzinna zabawa rządzi! Drugie miejsce zajmuje Wujek Bill ze swoim Xboxem, na zakup którego znalazło się chętnych 25 milionów osób. Na dalekim końcu - jak zwykle - nowe Play Station, które mimo ostatniego wzrostu sprzedaży, rozchodzi się w tej chwili ponad dwukrotnie słąbiej od swojego zielonego konkurenta. 
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • Playstation kupiuje gry z peceta a WII robi coś swojego a nie zgapia od innych. DS ma do tego dotykowy ekran a WII jest na ruch i nie kosztuje tyle co Playstation. XBOX też jest spoko poza brakiem (fajnych) gier dla rodziny i wysoką ceną kinecta. Jestem posiadaczem DS-a i WII i stwierdzam że w DS jest znacznie lepszy od PSP a wii jest znacznie ciekawsze od konkurendów. WII i DS RRRRRRZZZZZAAAAADDDDZZZZZĄĄĄĄĄĄĄĄĄ!!!!!!!!!!!!
    WII3 marca 2011
    Playstation kupiuje gry z peceta a WII robi coś swojego a nie zgapia od innych. DS ma do tego dotykowy ekran a WII jest na ruch i nie kosztuje tyle co Playstation. XBOX też jest spoko poza brakiem (fajnych) gier dla rodziny i wysoką ceną kinecta. Jestem posiadaczem DS-a i WII i stwierdzam że w DS jest znacznie lepszy od PSP a wii jest znacznie ciekawsze od konkurendów. WII i DS RRRRRRZZZZZAAAAADDDDZZZZZĄĄĄĄĄĄĄĄĄ!!!!!!!!!!!!
  • PS rządzi!!!
    gregor_642 lipca 2010
    PS rządzi!!!
Co myślisz o:

Jak sprzedają się konsole?

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->