Dead Rising 2 i tupot 14 tysięcy nieumarłych nóżek

Opublikował: kareel
Dodano: 29 kwietnia 2009

Komentarze: 1
Dead Rising 2 i tupot 14 tysięcy nieumarłych nóżek

Tagi: prezentacja zombie Darqam dead rising dead rising 2 7.000 Monte Carlo technologia Keiji Inafune

Cóż wspólnego ma ta zatrważająca liczba z kontynuacją gry o Zombie, które są zwierzątkami stadnymi? Użyjcie wyobraźni. Jeżeli jednak macie z tym problemy, to czytajcie dalej...
W zeszłym tygodniu, w małej mieścinie zwanej Monte Carlo, w pewnym pokoju, pokazano pewną nową technologię, do pewnej nowej gry. Tą grą był oczywiście wspomniany w tytule Dead Rising 2.
Owa prezentacja dotyczyła rzeczy już chyba dla każdego oczywistej - Ilości Zombie, które będą mogły zostać wyświetlane w tym samym czasie na ekranie. Ich liczba osiągnęła zawrotną liczbę siedmiu tysięcy!

Cytując Keiji Inafune:
"W pierwszym Dead Rising główną ideą Capcomu było zrobienie gry, w której zostanie umieszczonych tylu Zombie, ile to tylko możliwe. Do tego czasu jedynym tytułem mającym pierwszeństwo w tej kwestii był Resident Evil, który wyświetlał od 20 do 30 nieumarłych. Ostatecznie, pierwsza część omawianej tu gry, wyświetlała do 500 Zombie na raz, ale w części drugiej ta liczba wzrośnie do 7,000. Jak więc widać mogliśmy to zrobić dużo lepiej już za pierwszym razem."

Przyznacie sami, że ich ilość jest iście zatrważająca, a gdy pomyślę sobą jaką sieczkę będzie można w tak ogromnej grupie zrobić... OCH i ACH!Poniżej zwiastun Dead Rising 2 zapowiadający ostrą sieczkę:.::DarqaM::.
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • No czekam z niecierpilowością jak to wyjdzie... Pozdro DarqaM ;)
    alpha417530 kwietnia 2009
    No czekam z niecierpilowością jak to wyjdzie... Pozdro DarqaM ;)
Co myślisz o:

Dead Rising 2 i tupot 14 tysięcy nieumarłych nóżek

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->