"GTA V: Tokyo" jeszcze w tym roku? A łyżka na to: Niemożliwe!

Opublikował: kareel
Dodano: 20 stycznia 2009

Komentarze: 22

Tagi: grand theft auto IV rockstar Darqam Game informer Liberity City Dan Houser GTA 4 GTA 5 Tokyo The Lost and Damned

Gracze nie zdążyli się jeszcze na dobre znudzić najnowszą odsłoną Grand Theft Auto, a tymczasem internet już obiegła pogłoska o tworzeniu kolejnej części!

Magazyn "Game informer", który jest odpowiedzialny za całe zamieszanie, ogłosił nawet, że  będzie się ona rozgrywać w Tokyo i zostanie wydana... Jeszcze w tym roku! Starsi gracze przypomną sobie zapewne, że „GTA: Vice City” zostało wydane lekko ponad rok po premierze „GTA 3”. Biorąc pod uwagę ten fakt, ta fantastyczna nowina mogłaby wydawać się całkiem wiarygodna... Gdyby nie została już zdementowana przez firmę Rockstar.
Wiceprezydent firmy - Dan Houser - stwierdził nawet, iż nowe Liberity City nabierze głębi dopiero w dodatkach; stanie się dzięki nim dużo bardziej dopracowane i wiarygodne.

Wedle obietnic, pierwszy dodatkowy epizod zatytułowany "The Lost and Damned" zostanie wydany w przeciągu tego miesiąca, a już 31 października tego roku pojawi się kolejny. Jak więc widać Niko Bellic będzie trzymał formę ponad normę stale podtrzymując zainteresowanie graczy.
Skąd jednak pomysł o powstawaniu nowej części GTA? Dlaczego akurat Tokyo? Nie wiemy... I chyba nigdy się nie dowiemy. Z pewnością można jednak stwierdzić, że kogoś odrobinę poniosła zbyt wybujała wyobraźnia. Ot typowa kaczka dziennikarska.Tymczasem zapraszmy do obejrzenia pierwszego zwiastunu "The Lost and Damned":.::DarqaM::.
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • GTA V MOŻE WYJŚĆ NAWET W TYM ROKU W PAŹDZIERNIKU
  GTA FAN11 maja 2012
  GTA V MOŻE WYJŚĆ NAWET W TYM ROKU W PAŹDZIERNIKU
 • pozdzich nie martw sie bo gta V będzie dopiero w 2013r
  MrProPatryk3 września 2011
  pozdzich nie martw sie bo gta V będzie dopiero w 2013r
 • aby gta 5 było w San andreas xD
  Hubert7 sierpnia 2011
  aby gta 5 było w San andreas xD
 • jam mam ps3 bo mnie stac i sobie kupilem black ops kupie sobie gta V
  kamil18 listopada 2010
  jam mam ps3 bo mnie stac i sobie kupilem black ops kupie sobie gta V
 • TA.... na opczątku wyjdzie pewnie GTA 5 na PS3. Coraz więcej gier wychodzi terza prawie tylko na PS
  eLECTRO1 marca 2010
  TA.... na opczątku wyjdzie pewnie GTA 5 na PS3. Coraz więcej gier wychodzi terza prawie tylko na PS
 • Ja nic nie myśle. Jeśli gta V wyjdzie to wyjdzie i se kupie. Narazie rock star nie ogłosił żadnej informacji w sieci dlatego nie myśle że gta v wyjdzie prędzej niz w 2011 roku. Chyba ze R* zrobi nam niespodziankę. Ale wątpie w to :)
  Erock20 luty 2010
  Ja nic nie myśle. Jeśli gta V wyjdzie to wyjdzie i se kupie. Narazie rock star nie ogłosił żadnej informacji w sieci dlatego nie myśle że gta v wyjdzie prędzej niz w 2011 roku. Chyba ze R* zrobi nam niespodziankę. Ale wątpie w to :)
 • OOOOOO NIEEE :D ZAJEB... GTA V JUZ?? niedawno co zaczelem grac w gta IV oj przesada nie nie dawno na mojim x360 jak gta v bedzie w tokyo to bede zadowolony iz lubie driftowac i dla zabawy wciele sie w dikeja lub shawna fajnie by bylo gdyby zrobili tym podobne postacie shawn dikej i cala reszta mapa jak z tokyo drifta ;DD juz sie zamarzylem xDD dzieki za info Pozdrawiam
  Pazdzioch25 stycznia 2010
  OOOOOO NIEEE :D ZAJEB... GTA V JUZ?? niedawno co zaczelem grac w gta IV oj przesada nie nie dawno na mojim x360 jak gta v bedzie w tokyo to bede zadowolony iz lubie driftowac i dla zabawy wciele sie w dikeja lub shawna fajnie by bylo gdyby zrobili tym podobne postacie shawn dikej i cala reszta mapa jak z tokyo drifta ;DD juz sie zamarzylem xDD dzieki za info Pozdrawiam
 • Tokyo!? Lol , ja tu oczekuje na dalsza cześć Vice City lub San Andreas a tutaj o jakimś Tokio pierdziela ;pp. R*. Nie zawiedzcie mnie :D
  Vegeta24 stycznia 2010
  Tokyo!? Lol , ja tu oczekuje na dalsza cześć Vice City lub San Andreas a tutaj o jakimś Tokio pierdziela ;pp. R*. Nie zawiedzcie mnie :D
 • ludzie jakie TOKYO? tak samo jak gta san andreas mialo byc w rio a czworka w londynie hahaha:))
  ozzy_osbourne7 stycznia 2010
  ludzie jakie TOKYO? tak samo jak gta san andreas mialo byc w rio a czworka w londynie hahaha:))
 • Szkoda że GTA 5 jeszcze nie weszło lepsze było zpewnością
  Pajdak23 grudnia 2009
  Szkoda że GTA 5 jeszcze nie weszło lepsze było zpewnością
Co myślisz o:

"GTA V: Tokyo" jeszcze w tym roku? A łyżka na to: Niemożliwe!

6.2
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->