Nowa Lara w 2010 roku?

Opublikował: kareel
Dodano: 13 lipca 2009

Brak komentarzy
Nowa Lara w 2010 roku?

Tagi: plotki tomb raider lara croft nowy tomb raider www.fourplayercoop.com Crystal Dynamics

Telenoweli z Larą Croft w roli głównej część dalsza. Serwis www.fourplayercoop.com opublikował kilka ciekawych informacji (a raczej plotek) na temat nowej gry z piękną panią archeolog!

..:: sir Mik ::..
Nowa produkcja ma podobno odpowiadać o wczesnej młodości Lary, o tym jak nasza bohaterka przeistoczyła się z bogatej panny w twardą dziewczynę. Rozrywka koncentrowałaby się podobno przede wszystkim na walce (!). Będzie więc mniej skakania i zagadek, za to więcej efektywnych bijatyk, strzelania (także z łuku!) i wielka tajemnicza wyspa, którą możemy zupełnie swobodnie zwiedzać.
Brzmi to ciekawie, ale jak przypuszczam, fani serii uznają te informacje za herezję. W końcu taki model rozgrywki to zaprzeczenie całej idei dotychczasowych Tomb Raiderów.

Po pojawieniu się tych informacji, twórca gry, Crystal Dynamics, zmusił wyżej wspomniany serwis do usunięcia wszystkich zamieszczonych obrazków z gry, jednocześnie odmawiając jakiegokolwiek komentarza w tej sprawie. Brzmi to trochę podejrzanie. Przecież gdyby czegoś nie było na rzeczy, to po co wymuszać kasowanie obrazków?
Ile jest jednak prawdy w tym wszystkim przekonamy się dopiero za rok, bowiem przecieki twierdzą również, że gra pojawi się dopiero w 2010 roku.A na razie trailer z poprzedniej części gry:
 
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Nowa Lara w 2010 roku?

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->