Resident Evil na Wii jednak bez cenzury

Opublikował: kareel
Dodano: 14 września 2009

Brak komentarzy
Resident Evil na Wii jednak bez cenzury

Tagi: brutalność Cenzura Resident Evil: The Darkside Chronicles

Konsola Wii jest kojarzona głównie z mocno casualową, rodzinną rozrywką. Na palcach jednej ręki można tutaj policzyć „pełnokrwiste” produkcje. Pewnym zaskoczeniem była więc informacja o wydaniu na tą platformę gry z serii Resident Evil. Od razu pojawiły się też obawy, że gra zostanie mocno ocenzurowana, na szczęście jednak wszystko wskazuje na to, iż gracze dostaną do swoich rąk nie okrojony tytuł. ...:: sir Mik ::..
Nawet Niemcy, kraj znany z dosyć rygorystycznego podejścia do kwestii brutalności w grach, zgodził się podobno na sprzedaż nieocenzurowanej wersji Darkside Chronicles. Tak przynajmniej twierdzi, Michael Auer z CEG Interactive Entertainment (niemieckiej filii Capcomu). Można więc mieć nadzieję, że w innych krajach będzie podobnie.
I dobrze! Wyobrażacie sobie Rewident Evil, które nie byłoby brutalne? Zombi z kwiatkami w rękach i uśmiechamy na zgniłych twarzach? Brrrrr… straszne :-)

Premiera RE: Darkside Chronicles już 17 listopada. Gra zostanie też zaprezentowana na tegorocznych TGS, które rozpoczną się już 24 września. A oto zwiastun gry:
 
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Resident Evil na Wii jednak bez cenzury

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama