Guild Wars: Eye of the North w Platynowej Kolekcji!

Opublikował: kareel
Dodano: 17 września 2009

Brak komentarzy
Guild Wars: Eye of the North w Platynowej Kolekcji!

Tagi: platynowa kolakcja tanei serie inforamcja prasowa cdprojekt

Już w najbliższy piątek, do sprzedaży trafi dodatek do bardzo popularnej gry sieciowej - Guild Wars: Eye of the North, wydany w serii Platynowa Kolekcja.

Guild Wars to niezwykle popularna na całym świecie seria gier RPG online, która nie wymaga żadnych opłat abonamentowych! Eye of the North wprowadza aż 18 rozległych, wielopoziomowych podziemi, 150 nowych umiejętności, 10 bohaterów i 40 zestawów zbroi. Jest także swoistym wprowadzeniem do Guild Wars 2, pozwalającym m.in. na zapisanie osiągnięć gracza, które dadzą później dostęp do specjalnych przedmiotów i tytułów w nadchodzącym Guild Wars 2. Eye of the North wymaga zainstalowanego co najmniej jednego produktu z serii Guild Wars - Prophecies, Factions lub Nightfall, również dostępnych w serii Platynowa Kolekcja!

 

Sugerowana cena Guild War: Eye of the North to 69,90 zł. W ekskluzywnym wydaniu w Platynowej Kolekcji znajdzie się również profesjonalny, drukowany poradnik do gry. Więcej informacji na oficjalnej stronie CD Projekt - www.cdprojekt.pl

 

A dla wszystkich zaciekawionych grą - zwiastun: 

 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Guild Wars: Eye of the North w Platynowej Kolekcji!

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->