Video Games Live po raz pierwszy w Polsce!

Opublikował: kareel
Dodano: 8 października 2009

Brak komentarzy
Video Games Live po raz pierwszy w Polsce!

Tagi: informacja prasowa muzyka polska koncert orkiestra Tommy Tallarico Video Games Live Jack Wall symfonia bilety Porytkon 3 1/3

Gry komputerowe, orkiestra symfoniczna oraz kilkudziesięcioosobowy chór połączone w całość – mega widowisko Video Games Live nareszcie w Polsce!
VIDEO GAMES LIVE W POLSCE!

16.11.09, ZABRZE, DOM MUZYKI I TAŃCA
17.11.09, ŁÓDŹ, WYTWÓRNIA
18.11.09, WARSZAWA, TORWAR

Gry komputerowe, orkiestra symfoniczna oraz kilkudziesięcioosobowy chór połączone w całość – mega widowisko Video Games Live nareszcie w Polsce!

Video Games Live jest nietypowym koncertem zawierającym w sobie muzykę z największych video gier wszechczasów.

Pomysłodawcami, a także producentami tego niesamowitego wydarzenia są twórcy gier komputerowych i światowej sławy kompozytorzy - Tommy Tallarico i Jack Wall.

Video Games Live jest unikatowym widowiskiem w dziedzinie rozrywki, podczas którego najlepsze światowe orkiestry i chóry wykonują specjalne aranżacje muzyki z tak kultowych gier jak Tetris, Warcraft, Zelda, Diablo, Call of Duty czy Super Mario Bros. Do tego mamy do czynienia z wizualizacjami gier zsynchronizowanymi ze światłem, efektami specjalnymi, tancerzami, oraz graczami on-line!

W 2009 roku, VIDEO GAMES LIVE kontynuuje światową trasę koncertową jako największe i najbardziej przyciągające tego rodzaju przedsięwzięcie. Przedstawienia odbywają się na pięciu kontynentach w tak prestiżowych lokalizacjach jak: Beacon Theatre na Broadway w Nowym Jorku, Jones Hall w Houston, dwie noce w Kennedy Center Waszyngtonie, Royal Festival Hall w Londynie i w innych krajach wliczając Brazylię, Nową Zelandię, Taiwan, Koree , Portugalię, Hiszpanię, Niemcy, Meksyk, Kanadę, Szkocję, Singapur, Chiny, Japonię i po raz pierwszy Polskę i sa przeważnie wyprzedawane sa na wiele dni wcześniej.

Album The Video Games Live: Volume One (EMI) został wypuszczony na świecie w lato 2008 roku debiutując na liście Billboardu na 10 miejscu. Album ten zebrał również nagrodę dla „Najlepszej ścieżki dźwiękowej roku” i został wybrany przez redaktorów IGN.com w tej samej kategorii. Inne ważne nagrody to np. “Specjalne Przełomowe Osiągnięcie” za wyprzedanie w ciągu 3 tygodni bilety na imprezy w Brazylii.

VIDEO GAMES LIVE zostało wpisane do Światowej Księgi Rekordów Guinessa za zagranie 43 koncertów gier wideo w ciągu jednego roku. Obecnie mają szansę pobić ten rekord!
Impreza zapewnia widowni udział w specjalnych interaktywnych segmentach, gdzie każdy może wstać i wziąć udział w wydarzeniu wraz z orkiestrą, przy pełnej synchronizacji z wizualizacjami na ekranie.

Na 2009 rok VIDEO GAMES LIVE wzbogaciło swoje niezwykłe koncerty o nowy materiał.
Podczas występów będą prezentowane będą następujące gry:
Mario™, Zelda®, Halo®, Final Fantasy®, Warcraft®, Sonic™, Metal Gear Solid®, Kingdom Hearts, Chrono Trigger™, Chrono Cross™, Myst®, Tron, Castlevania®, Medal of Honor™, God of War™, BioShock™, Civilizacja IV, Tomb Raider®, Harry Potter™, Beyond Good & Evil™, Advent Rising, EverQuest® II, Monkey Island, Earthworm Jim, Pac-Man, Conan, Headhunter, Splinter Cell®, Ghost Recon™, Rainbow Six®, Jade Empire, Metroid, Contra, Guitar Hero™ i specjalna Mieszanka Klasycznych Gier Zręcznościowych obejmujących ponad dwadzieścia gier od Pong® do Donkey Kong® i zawierając takie klasyki jak: Dragon's Lair, Tetris, Frogger, Ghosts 'n Goblins, Gauntlet, Space Invaders, Outrun i WIELE WIĘCEJ!

Jak najlepiej opisać Video Games Live?  Video Games Live to połączenie energii rockowego koncertu z siłą i emocjami muzyki granej przez orkiestrę symfoniczną. Połączone z technologią, interaktywnością, oszałamiającymi wizualizacjami i zabawą jaką mogą dostarczyć tylko gry video.
To także pełna synchronizacja muzyki, wizualizacji i interaktywnej zabawy dla publiczności w każdym wieku i bez względu na to czy grają w gry video czy nie.

WYDARZENIE SPECJALNE (LOBBY): 18:00
OTWARCIE DRZWI SALI KONCERTOWEJ: 19.00
AKT 1 VIDEO GAMES LIVE: 20:00
PRZERWA: 21:00
AKT 2 VIDEO GAMES LIVE: 21.20
MEET AND GREET (PO KONCERCIE): 22.30

Uwaga!
W dniu koncertu zapraszamy na wydarzenie specjalne, o godzinie 18.00, poświęcone grom komputerowym, podczas którego goście na kilkudziesięciu stanowiskach mogą rywalizować w poszczególnych grach. Zwycięzcy stworzą wizualizacje on-line podczas wieczornego koncertu.
Ponadto zapraszamy na spotkania z najlepszymi twórcami oraz kompozytorami muzyki do gier video. W programie także konkurs na najlepszy kostium przedstawiający ulubionego bohatera z gier oraz stanowiska i sklepy najważniejszych producentów gier komputerowych na świecie.

Warto być czujnym, bo wejściówki na Video Games Live na całym świecie kończą się zawsze na kilka tygodni przed koncertem.

Jednakże w dniach 23 – 25 października na Zagłębiowskim Konwencie Miłośników Fantastyki i Popkultury Japońskiej „Porytkon 3 1/3” w Sosnowcu pojawi się multimedialne stoisko Video Games Live. Na stoisku tym można będzie nabyć bilety ze specjalną, konwentową zniżką w wysokości 15%. Ilość biletów promocyjnych jest ograniczona.    
 
Uwaga!
Już w poniedziałek została uruchomiona strona www.videogameslive.com.pl, pierwszych 300 osób które wpiszą się do newslettera na videogameslive.com.pl otrzyma zniżki 50% na bilet (!)
 
Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Video Games Live po raz pierwszy w Polsce!

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->