World of Zoo - polska premiera 6 listopada!

Opublikował: kareel
Dodano: 31 października 2009

Komentarze: 1
World of Zoo - polska premiera 6 listopada!

Tagi: cdprojekt informacja prasowa World of Zoo polskie premiery

CD Projekt z przyjemnością informuje, że już 6 listopada do sprzedaży trafi World of Zoo. Gra umożliwia zabawę całej rodzinie - dzięki niej można prowadzić własny ogród zoologiczny!
World of Zoo to tytuł, który otwiera bramy kreatywności dla dzieci i miłośników zwierząt w każdym wieku! Zachęca do poznania ogrodu zoologicznego w taki sposób, o jakim do tej pory można było tylko marzyć.

W World of Zoo będziemy opiekować się zwierzętami, odkrywać ich przyzwyczajenia, poznawać zachowania, ulubione potrawy oraz zdobywać przyjaźń i zaufanie pupili. Dzięki specjalnym kartom przygotowanym przez National Geographic dowiemy się różnych ciekawostek na temat każdego zwierzątka.

World of Zoo oferuje graczom zabawę z ponad 40 stworzeniami, zdobywanie nagród, ponad 300 niespodzianek do odblokowania, a także możliwość pochwalenia się w Internecie własnymi podopiecznymi.

World of Zoo trafi na półki sklepowe już 6 listopada! Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej, a sugerowana cena detaliczna wyniesie 79,90 zł.
 
 
A oto jak ta gra wygląda w akcji:
 
 
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • Fajna gra ale dziecinna..
    pseudo20 czerwca 2011
    Fajna gra ale dziecinna..
Co myślisz o:

World of Zoo - polska premiera 6 listopada!

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->