Dead Space 2 bez wersji na PC!

Opublikował: kareel
Dodano: 10 luty 2010

Komentarze: 1
Dead Space 2 bez wersji na PC!

Tagi: ea dead space 2 wersje na pc

Ledwie co dowiedzieliśmy się, że nowe Dead Space trafi do sklepów na początku przyszłego roku a tu spada na nas kolejna wiadomość – nie będzie wersji tej gry na PC! ..:: sir Mik ::..
Tak przynajmniej wynika z nieocenionego źródła informacji jakim jest opublikowany niedawno raport finansowy, wydawcy tej gry - Electronic Arts. Okazuje się bowiem, ze wśród platform na jakie trafić ma ten tytuł po prostu brakuje naszego ukochanego PC. Fani oczywiście od razu zaczęli dociekać co jest tego przyczyną, mając cichą nadzieje, że to tylko jakieś przeoczenie. Okazuje się jednak, że niestety nie – EA wydało bowiem oświadczenie, z którego jasno i wyraźnie wynika, iż firma ta nie planuje w ogóle wydania Dead Space 2 na komputery. Trochę dziwna decyzja, ale co poradzimy. Miejmy nadzieję, że gra sprzeda się na konsolach na tyle dobrze, że ktoś wpadnie na pomysł zrobienia jednak jakiejś konwersji.

Na razie jedyne co możemy zrobić, to oglądać filmiki z naprawdę „strasznej” jedynki:
 
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • MOJA ULUBIONA GRA!!! NIE BĘDZIE JEJ???!!! JA SIĘ POSKARŻE NA GŁÓWNEJ STRONIE EA I BĘDE MIAŁ DUŻO KONT NA FORUM I BĘDZIE SPAM!!! CHCĘ DEAD SPACE 2 NA PC!!!
    DLACZEGO!10 luty 2010
    MOJA ULUBIONA GRA!!! NIE BĘDZIE JEJ???!!! JA SIĘ POSKARŻE NA GŁÓWNEJ STRONIE EA I BĘDE MIAŁ DUŻO KONT NA FORUM I BĘDZIE SPAM!!! CHCĘ DEAD SPACE 2 NA PC!!!
Co myślisz o:

Dead Space 2 bez wersji na PC!

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->