Battlefield specjalnie dla Azjatów

Opublikował: kareel
Dodano: 12 stycznia 2009

Brak komentarzy
Battlefield specjalnie dla Azjatów

Tagi: ea battlefiel ea korea darmowe gry

Jakiś czas temu, koncern Electronic Arts obiecał większe zaangażowanie swoich sił w Azjatyckie gry sieciowe. Teraz mamy potwierdzenie tych obietnic - wobec doniesień serwisu Gamasutra wynika bowiem, że już niedługo pojawi się kolejny darmowy Battlefield, przeznaczony głównie dla Azjatyckich graczy. A podobno miał być tylko jeden…

nqr

Jak dobrze pamiętamy aktualnie tworzony jest darmowy "Battlefield Heroes", który jednak nadal nie opuścił stadium testów beta. Pierwotnie to właśnie ta część miała być jedyną darmową grą w ofercie EA, jednak niedawno szef  jej Koreńskiego oddziału stwierdził, że BH nie spełnia wszystkich wymogów potrzebnych do odniesienia poważnego sukcesu na rynkach dalekowschodnich. Z tego też względu jego grupa ma zamiar rozpocząć pracę nad kolejnym tytułem opartym o dobrze  nam już znany silnik Battlefielda 2. Niestety jak na razie nie otrzymaliśmy żadnego oficjalnego potwierdzenia ze strony EA.

Opisywane tu studio Electronic Arts Korea zostało stworzone na początku ubiegłego roku i miało się skoncentrować na rozwijaniu rynku gier online w Azji. Pierwotnie wystartowało z dwoma tytułami – NBA Street oraz Battlefield. Teraz już jednak widać, że panowie z Azji maja dużo bardziej ambitne plany na przyszłość.

Tymczasem filmik z BH:

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Battlefield specjalnie dla Azjatów

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->