Assassin's Creed: Brotherhood jeszcze większym hitem niż AC2?

Opublikował: szynszylowa
Dodano: 13 lipca 2010

Komentarze: 5
Assassin's Creed: Brotherhood jeszcze większym hitem niż AC2?

Tagi: Assassin`s Creed Brotherhood

Jedną z lepiej sprzedających się gier ostatniego roku był bez wątpienia nowy Assassin's Creed. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że zbliżające się Brotherhood może już na wstępie pobić sukces swojego wielkiego poprzednika!

Szef Ubisoftu, Yves Guillemot, przyznał w jednym z ostatnich wywiadów, iż już same zamówienie przedpremierowe na tą grę są o 20% wyższe, niż w przypadku analogicznego okresu sprzed premiery AC 2. Czyżby to był dopiero początek? A może zainteresowanie tym tytułem opadnie szybko już po premierze? Do pobicia jest bowiem naprawdę mocno wyśrubowany rekord – 9 milionów sprzedanych kopii przygód dzielnego Eizo. 

Premiera Assassin's Creed: Brotherhood już jesienią tego roku. 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • piszę się Ezio a nie Eizo
  La Volpe5 stycznia 2014
  piszę się Ezio a nie Eizo
 • jakie jest hasło do ac2
  eryk12 marca 2011
  jakie jest hasło do ac2
 • Bardzo niecierpliwie czekam na trzecią część AC obie poprzednie części prtzeszedłem i czekam na nastepną nie wiem jak to opisac gdyż obie części przypadły mi do gustu a czekam bo musze kupić wersje na pc. Czekam do lutego lub marca bo wtedy ma wyjść
  EZIO MACHIAVELLI30 grudnia 2010
  Bardzo niecierpliwie czekam na trzecią część AC obie poprzednie części prtzeszedłem i czekam na nastepną nie wiem jak to opisac gdyż obie części przypadły mi do gustu a czekam bo musze kupić wersje na pc. Czekam do lutego lub marca bo wtedy ma wyjść
 • ej jest wiksa jak chuj gram w AC2 ale niewiem jak zbierac łupy w tej misji 1 pomoze ktoss ?
  Jankes15 października 2010
  ej jest wiksa jak chuj gram w AC2 ale niewiem jak zbierac łupy w tej misji 1 pomoze ktoss ?
 • SUPER !!!!!!!!!!!!!!mam AC 1 i 2 I bardzo Przypadły mi do gustu. Lecz mam nadzieje że autorzy nie postąpią jak w FPS-ach i nie dadzątylko 6-cio godzinej rozgrywki sinle player a reszte zastąpią multi Mam takąnadziejePOZDRO !!!!
  Karniak16 lipca 2010
  SUPER !!!!!!!!!!!!!!mam AC 1 i 2 I bardzo Przypadły mi do gustu. Lecz mam nadzieje że autorzy nie postąpią jak w FPS-ach i nie dadzątylko 6-cio godzinej rozgrywki sinle player a reszte zastąpią multi Mam takąnadziejePOZDRO !!!!
Co myślisz o:

Assassin's Creed: Brotherhood jeszcze większym hitem niż AC2?

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->