Fotel gamingowy, bez którego nie będziesz chciał się obejść

Opublikował: agmi
Dodano: 2 października 2019

Brak komentarzy
Fotel gamingowy, bez którego nie będziesz chciał się obejść

Tagi:

Fotele gamingowe odznaczają się niezwykłym designem oraz wygodą większą niż w przypadku tradycyjnych krzeseł komputerowych. Czy istnieje jednak taki fotel, który każdemu zapewni optymalny komfort, dopasowując się do różnych wysokości i postur? Który zarówno dobrze sprawdzi się w domu, jak i w biurze? Sprawdźmy!

Unikatowy, a jednocześnie uniwersalny wygląd

Oferowany przez markę PRO-GAMER fotel Xano spełnia wszystkie wymagania pod względem wyglądu i wygody, by stać się ulubionym przedmiotem zarówno graczy komputerowych, informatyków, menedżerów, jak również szefów korporacji czy innych biznesmenów.

Fotel Xano posiada duży, ergonomiczny kształt i pokryty jest ciemnoszarą, aksamitną w dotyku, ekologiczną skórą. Każdy szew i ścieg wykonane są z niezwykłą precyzją i dbałością o szczegóły. Dzięki temu prezentuje się jako mebel najwyższej klasy, przeznaczony dla tych, którzy cenią sobie jakość i styl.

Dla osób o różnych posturach

Osoby, które mają niewielki wzrost, wymagają innej wysokości fotela, niż te, które są wysokie. Z kolei dla tych, którzy są potężni, niezbędne jest dość obszerne siedzisko, które pozwoli im na wygodne spędzenie czasu przed komputerem. Uwzględniając te różnorodne potrzeby, fotel Xano posiada duże gabaryty, pozwalające każdemu użytkownikowi na komfortową pracę lub zabawę przed ekranem. Z kolei siłownik umożliwia ustawienie siedziska na idealnie dopasowanej do wzrostu wysokości, bez obawy o to, że przesunie się nieoczekiwanie pod ciężarem użytkownika.

Zimna pianka - ratunek przed wgnieceniami

Wydawać się może, że każdy fotel prędzej lub później zacznie ugniatać się podczas użytkowania i przestanie powracać do początkowej formy. Jednak fotel Xano, który dostępny jest na stronie pro-gamer.pl, został wypełniony zimną pianką, która jest odporna na ugniatanie. Bez problemu powraca ona do swoich pierwotnych kształtów, dzięki czemu nawet po długich latach siedzisko będzie tak samo wygodne i eleganckie, jak zaraz po kupieniu.

Wygoda i zdrowie

Oprócz komfortu, każdy fotel powinien zapewniać najlepszą podporę dla kręgosłupa. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu oparcia, a także dzięki poduszkom pod plecami i karkiem, kręgosłup jest odciążony, co ogranicza możliwość pojawienia się bólu i nieprzyjemnego napięcia szyi. Z kolei system Multi-Block umożliwia odchylenie oparcia w taki sposób, aby zapewniało odpowiednie ułożenie ciała.

Jak łatwo zauważyć, fotel Xano spełnia wszystkie wymagania, jakie można postawić przed meblem, niezbędnym do pracy czy długotrwałej zabawy przed ekranem komputera. Dzięki niemu każdy pasjonat będzie mógł poszczycić się zarówno wyjątkowej urody fotelem, jak i tym, jak wygodny jest w użytkowaniu.

fot. pro-gamer.pl

Co myślisz o:

Fotel gamingowy, bez którego nie będziesz chciał się obejść

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->