Cyberpunk 2077: czy CDP dowiezie kolejny hit?

Opublikował: agmi
Dodano: 7 sierpnia 2020

Brak komentarzy
Cyberpunk 2077: czy CDP dowiezie kolejny hit?

Tagi:

Firma CD Projekt Red przygotowała w tym coś naprawdę specjalnego dla swoich fanów. Poznaj Cyberpunka 2077.
Cyberpunk 2077 już w listopadzie – dowiedz się więcej o tym tytule

Premiera gry Cyberpunk 2077 jest zaplanowana na 19 listopada. To tytuł, który jest na ustach wszystkich redakcji zajmujących się grami komputerowymi. Jego popularność jest w pełni zasłużona. Fani oczekują czegoś specjalnego, unikatowej odsłony RPG, która zrewolucjonizuje rynek i wytyczy trendy na najbliższe lata. Liczymy na to, że będziemy mogli zagłębić się w kolejny hit od polskiego studia. Czy Cyberpunk 2077 jest w stanie spełnić te oczekiwania?

Cyberpunk 2077 to murowany hit. Gracze liczą na powtórkę z Wiedźmina

Najnowszy tytuł od CD Projekt Red nie jest jedynie zwykłą, masową produkcją gamingową. To za to cenimy dzieła polskiego studia. Podobnie jak w przypadku Wiedźmina 3, CDPR celuje w najlepsze recenzje, idealną rozgrywkę i ogromną wartość artystyczną. W ostatnich latach Wiedźmin 3 niewątpliwie zapadł w pamięć niejednemu fanowi wirtualnej rozrywki. To także gra, która stała się wyznacznikiem jakości i wzorem, jak w XXI wieku powinno tworzyć się świat, fabułę i mechaniki.

Trzecia część gry, w której głównym bohaterem był Geralt z Rivii, była w momencie premiery prawdziwym testem dla możliwości komputera. Nie inaczej będzie w przypadku Cyberpunka 2077, który będzie w pełni czerpać z możliwości współczesnej grafiki. Ten aspekt gamingu przez lata poszedł zdecydowanie do przodu – z pewnością przeżyjemy wiele momentów niebywałego zachwytu idealnym światem Night City. Spodziewamy się mrocznej, lecz pasjonującej przygody w dystopijnym, cyberpunkowym uniwersum.

Na razie zapowiada się świetnie – Cyberpunk 2077 z pierwszymi recenzjami!

Niektóre media w Polsce zyskały dostęp do gry Cyberpunk 2077 we wczesnej wersji, dzięki czemu recenzenci mogli zmierzyć się z pierwszymi wrażeniami. Gra jest doceniana za mechaniki, niezwykłą fabułę, ciekawe rozwiązania, zaawansowaną grafikę i aspekty artystyczne. Co ciekawe, Cyberpunk 2077 stawia także na kontrowersyjne mechanizmy opowiadania fabuły – zawsze mamy do czynienia z pierwszoosobowym podglądem, nawet w trakcie przerywników filmowych. Twórcy uzasadniają jednak każdą decyzję i wygląda na to, że Cyberpunk 2077 będzie produktem kompletnym, na którego warto czekać.

Choć tytuł zdobył ogromne uznanie jeszcze przed premierą, pamiętajmy, że to dopiero początek. Gra nie jest jeszcze w pełni gotowa, jednak już teraz wiemy, że zachwyci niejednego gracza. Wiara polskich fanów w CD Projekt Red jest w pełni uzasadniona. To grupa niesamowitych osób, która od lat stara się dostarczać najlepsze tytuły na świecie. Możemy być dumni z tego, że nasze narodowe specjały cieszą się takim zainteresowaniem. Cyberpunk 2077 z pewnością okaże się sukcesem sprzedażowym – już teraz przedpremierowe zamówienia cieszą się niesamowitym zainteresowaniem.

Cyberpunk 2077 – przygotuj się na najlepsze!

Wymaganie sprzętowe gry Cyberpunk 2077 mogą stanowić wyzwanie dla niejednego PC. Dlatego warto zainwestować w komputer gamingowy, który obsłuży większość tytułów triple-A. Nie zapominajmy, że w tym roku pojawić się ma także wiele innych interesujących premier – potraktujmy to jako długoterminowy wydatek.

Przy odkrywaniu nowych światów liczy się także odpowiedni ekran. To właśnie na nim dzieje się akcja i od niego zależy dynamika rozgrywki oraz nasze wrażenia. Przygotuj się na doskonałe wrażenia wizualne i poznaj monitory gamingowe, które charakteryzują się wysoką częstotliwością odświeżania, niskim opóźnieniem i niesamowitą jakością obrazu.

Co myślisz o:

Cyberpunk 2077: czy CDP dowiezie kolejny hit?

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->