Kilka lat temu bukmacher STS postawił na e-sport i... dobrze na tym wyszedł!

Opublikował: agmi
Dodano: 3 luty 2021

Brak komentarzy
Kilka lat temu bukmacher STS postawił na e-sport i... dobrze na tym wyszedł!

Tagi:

Wprowadzanie na rynek pionierskich ofert jest co do zasady obarczone sporym ryzykiem. Koniec końców firma nigdy nie ma 100% pewności, czy dana oferta zainteresuje klientów. Niemniej bukmacher STS jest znany z podejmowania odważnych decyzji biznesowych. Dość powiedzieć, że firma ta wprowadziła na polski rynek zakładów sportowych wiele nowych rozwiązań. Jednym z nich był e-sport, w który STS zainwestował już kilka lat temu. Jak się okazało, była to znakomita decyzja!

Trudne początki e-sportu w Polsce

Gry komputerowe przez długi czas były traktowane z mocnym przymrużeniem oka. Niektórzy wręcz otwarcie krytykowali ludzi spędzających długie godziny przed komputerem. Jednak gry dla wielu osób stanowiły coś więcej niż tylko rozrywkę. Warto bowiem podkreślić, że w tym przypadku główną ideą często była właśnie rywalizacja między graczami. Rzeczywiście spora część użytkowników dążyła do tego, aby nieustannie podnosić swoje umiejętności. Taka rywalizacja skłoniła graczy do organizowania niewielkich zawodów, gdzie najlepsi użytkownicy mierzyli się ze sobą.

Z czasem takie turnieje zaczęły odbywać się pod oficjalnym patronatem twórców gier. Jeżeli konkretna gra została wydana przez duże studio, zawody przyciągały również uwagę mediów i sponsorów. Najczęściej sponsorami zostawali producenci sprzętu komputerowego, a zatem firmy dysponujące naprawdę ogromnym kapitałem. W efekcie pula nagród na turniejach zaczęła wyraźnie rosnąć, co skutecznie napędziło rozwój branży.

Jeżeli chodzi o Polskę, złota era e-sportu nad Wisłą nastała dzięki drużynie Virtus.pro. Choć obecnie jest to rosyjsko-kazachska drużyna, przed laty jej zawodnikami byli wyłącznie polscy gracze. To właśnie Polacy w 2014 roku wygrali turniej w grze CS: GO podczas zawodów EMS One Katowice. O ich sukcesie pisały wszystkie media zajmujące się tematyką e-sportu. To z kolei spowodowało widoczny wzrost zainteresowania e-sportem w Polsce. Dzisiaj Polacy biorą udział w licznych turniejach tego typu i wszystko wskazuje na to, że przyszłość e-sportu nad Wisłą będzie wręcz świetlana.

STS i jego rola w promowaniu e-sportu

Kiedy popularność turniejów e-sportowych stawała się coraz większa, niektórzy zaczęli obstawiać ich przebieg. Wszystko dzięki firmie STS, która jako jedna z pierwszych w Polsce umożliwiła zawieranie zakładów bukmacherskich dotyczących e-sportu. Była to bardzo odważna decyzja, gdyż wirtualna rywalizacja (w porównaniu do innych dyscyplin) nie cieszyła się wówczas tak dużą popularnością. Niemniej firma STS dobrze na tym wyszła.

Dzisiaj jest to bukmacher, z którego usług często korzystają właśnie miłośnicy e-sportu. Firma STS stale rozszerza ofertę dostępnych zakładów, co pozwala na typowanie większej liczby zdarzeń. Ponadto bukmacher robi wszystko, aby przyciągnąć nowych graczy. Jak wykazały niedawne badania, to właśnie STS oferuje najlepszy bonus powitalny na rynku. Jest to promocja przeznaczona dla osób, które dopiero zamierzają założyć swoje konto. Nie ulega więc wątpliwości, iż bukmacher zamierza stale się rozwijać!

* * *

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

STS S.A. z siedzibą w Katowicach – zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

Zakaz wstępu na stronę internetową i udział w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Co myślisz o:

Kilka lat temu bukmacher STS postawił na e-sport i... dobrze na tym wyszedł!

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->