Szukasz słuchawek do PS5? Dowiedz się jak wybrać najlepsze!

Opublikował: agmi
Dodano: 22 kwietnia 2022

Brak komentarzy
Szukasz słuchawek do PS5? Dowiedz się jak wybrać najlepsze!

Tagi:

Udało Ci się wreszcie zakupić najnowszą generację konsol? Wydałeś swoje pieniądze na Sony PlayStation 5? Dobry wybór! Pomimo zrobienia udanego zakupu to nie koniec. Warto zastanowić się nad dokupieniem dodatkowych akcesoriów, dzięki którym łatwiej będzie można korzystać ze wszystkich funkcjonalności konsoli oraz wczuć się mocniej w immersję ogrywanych tytułów.

Najlepsze słuchawki bezprzewodowe

Jednym z najważniejszych dodatków, który posiada większość graczy (nie tylko konsolowych) to słuchawki. Dzięki nim jesteśmy w stanie zredukować wszelkie hałasy z otoczenia, które niszczą nam cały klimat danej rozgrywki. Przy okazji słuchawki pomagają innym osobom na mieszkaniu, gdyż nie zakłócamy ich spokoju, mając dźwięk wyłącznie w zasięgu swoich uszu. Tylko jakie słuchawki wybrać?

Masz dość ciągle plączących się kabli? Chcesz, by Twoje słuchawki działały bezprzewodowo oraz by były kompatybilne z konsolą PS5? Pojawiło się kilka modeli, które są warte zainteresowania. Z pewnością zastanawiając się nad słuchawkami bezprzewodowymi, nie możemy nie zwrócić uwagi na produkt od Sony, przeznaczony typowo pod najnowszą konsolę. Chodzi o Sony Pulse 3D, które często dołączane są w zestawie z konsolą w różnych sklepach z elektroniką. Jest to sprzęt idealnie przystosowany do pracy z PlayStation 5, gdzie przy niektórych tytułach tworzą jak najbardziej szczegółowy dźwięk przestrzenny. Wśród bezprzewodowych słuchawek możemy również zastanowić się nad modelem Steelseries Acrtis 7 czy Corsair HS80 RGB.

Najlepsze słuchawki przewodowe

Nie chcesz mieć problemu z wytrzymałością baterii w słuchawkach? Masz już dość sytuacji, w której rozładowują się one w najmniej odpowiednim momencie? Przydadzą Ci się więc słuchawki przewodowe. Pomimo problemów z plątaniem się kabla, słuchawki przewodowe nie muszą być ładowane oraz nie musimy martwić się o ewentualne problemy z połączeniem między urządzeniami. Jeśli jesteś osobą, która często gra w gry sieciowe i komunikuje się z innymi graczami idealnie sprawdzą się słuchawki Razer BlackShark V2. Oprócz bardzo dobrej jakości dźwięku posiadają również dobrej jakości wbudowany mikrofon. Inne modele przewodowych słuchawek warte zainteresowania to HyperX Cloud Stinger S 7.1, które są wysokiej klasy w porównaniu do kwoty. Oprócz nich możemy jeszcze zastanowić się nad Steelseries Acrtis 1.

Czy warto inwestować w słuchawki do PlayStation 5?

Jeśli wciąż masz dylemat, czy warto zainwestować w słuchawki do PlayStation 5, zastanów się nad tym, jak mocno ułatwią Ci one życie. Nie dość, że będziesz mógł komunikować się ze znajomymi, to jeszcze nie będziesz przeszkadzać nikomu dookoła. Dodatkowo dźwięk w słuchawkach często jest dokładniejszy niż ten z głośników. Jeśli grasz w jakieś horrory czy gry-strzelanki, warto słyszeć każdy możliwy szelest dookoła naszej postaci. Dobre słuchawki do PS5 oscylują w granicach 200-600 zł, więc niezależnie od Twojego budżetu, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

W wyborze pomoże nam ranking słuchawek do PS5 na stronie https://testoria.pl/rankingi/sluchawki-do-ps5-ranking/

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Szukasz słuchawek do PS5? Dowiedz się jak wybrać najlepsze!

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->