Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Green Lantern: Rise of the Manhunters (PS3)

    Gra akcji z elementami zręcznościowymi. Główna postać jest jednym z superbohaterów Korpusu Zielonych Latarni. Hal Jordan jest pilotem, który otrzymał z rąk kosmity zagadkowy zielony pierścień, który daje mu nadzwyczajne umiejętności i miejsce w Korpusie, który...

  ocena
  -
     
  Dodano: 8 maja 2014
  więcej
 • Guacamelee! (PS3)

    Przyjemna kolorowa platformówka. Nie zabraknie specyficznego roczaju humoru. Wcielamy się w rolę zapaśnika starającego się uratować córkę El Presidente.

  ocena
  -
     
  Dodano: 23 kwietnia 2014
  więcej
 • God of War: Wstąpienie (PS3)

  Prequel pierwszej gry o tym tytule. Zapoznamy się z losami Kratosa zanim stał się "Duchem Sparty". Nowością dla serii jest opcja gry multiplayer. 

  ocena
  -
     
  Dodano: 13 luty 2014
  więcej
 • GRID 2 (PS3)

  Kontynuacja pierwszej części z 2008 roku. Ponownie wcielamy sie w rolę kierowcy rajdowego zdobywającego reputację na torach całego świata ora pieniądze.

  ocena
  -
     
  Dodano: 23 stycznia 2014
  więcej
 • Greed Corp (PS3)

  Strategia turowa inspirowana rewolucją industrialną. Greed Corp została obsypana wieloma nagrodami. Grający ma za zadanie znaleźć złoty środek pomiędzy jak największym wydobyciem a zadbaniem o złoża aby nie uległy wyczerpaniu.

  ocena
  10
     
  Dodano: 16 stycznia 2014
  więcej
 • Ghostbusters: Sanctum of Slime (PS3)

    Zręcznościówka z pogromcami duchów w roli głównej, oparta na popularnej licencji filmowej. Musimy się zmierzyć ze zjawami, z których niektóre okazują się być naprawdę silne. Całość obserwujemy z widoku kamery izomerycznej. Gra zaprojektowana została z myślą...

  ocena
  -
     
  Dodano: 10 stycznia 2014
  więcej
 • Grand Slam Tennis 2 (PS3)

    Gra od EA Sports, w której zawalczymy w turnieju Wielkiego Szlemu. Zmierzymy się z najbardziej znanymi zawodnikami na kortach w świetnej jakości. Gra po raz pierwszy pojawia się na konsolach wspierających grafikę HD. 

  ocena
  -
     
  Dodano: 19 grudnia 2013
  więcej
 •    
  Dodano: 3 grudnia 2013
  więcej
 • Grand Theft Auto Online (PS3)

  Sieciowa gra wieloosobowa, która jest dołączana do GTA V. 16 osób maksymalnie może w tym samym czasie poznawać 1 ze światów piątej części. Gracze razem wykonują zlecenie i angażują w wydarzenia poboczne. Ponadto, misje można tworzyć samemu za pomocą kreatora. 

  ocena
  1
     
  Dodano: 2 grudnia 2013
  więcej