Mass Effect 2 już prawie tuż, tuż... Jeszcze tylko rok!

Opublikował: kareel
Dodano: 19 marca 2009

Brak komentarzy
Mass Effect 2 już prawie tuż, tuż... Jeszcze tylko rok!

Tagi: bioware xbox 360 ea PC mass effect 2 x360 Electronic Arts

Electronic Arts oficjalnie ogłosiło, że trwają prace nad sequelem Mass Effect – wielkiego hitu BioWare z 2007 roku. Gra ukaże się na Xboxa 360 oraz komputery PC.

Cascad

Na premierę Mass Effect 2 poczekamy do początku 2010 roku i będzie to środkowa część sagi. W końcu już od początku nie było dla nikogo tajemnicą, że seria stanowić będzie trylogię. BioWare przypomina, że gra będzie korzystać z save’ów ze swej poprzedniczki – zatem wybory, których dokonaliśmy w 2007 roku będą miały wpływ na obecne wydarzenia (oczywiście to tylko opcja, save z jedynki nie jest wymagany do zabawy ME2). 

Twórcy takich gier jak Baldur’s Gate i Knights of the Old Republic otwarcie mówią, że mają zamiar przewyższyć pierwszą część Mass Effect pod praktycznie każdym względem. Usprawnione zostaną potyczki, eksploatacja planet, opcje związane z inwentarzem oraz splatająca to wszystko epicka historia. Pozostaje nam tylko czekać i miec nadzieję, że kolejna część nie zaliczy niespodziewanego upadku po tak dobrym starcie.Poniżej polski zwiastun Mass Effect 2:

 

 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Mass Effect 2 już prawie tuż, tuż... Jeszcze tylko rok!

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama