Nowe Medal Of Honor tylko dla dorosłych!

Opublikował: kareel
Dodano: 17 grudnia 2009

Brak komentarzy
Nowe Medal Of Honor tylko dla dorosłych!

Tagi: trailer Medal of Honor

Znamy coraz więcej szczegółów na temat najnowszej części Medal Of Honor. Twórcy zapowiadają, iż ich nowa gra będzie naprawdę mroczna i brutalna i pokaże nam wojnę w sposób jakiego jeszcze nie widzieliśmy na ekranach monitorów. ..:: sir Mik ::..
W trakcie niedawnych Video Games Award EA zaprezentowało trailer nowego Medal of Honor. Sama reaktywacja najsłynniejszej chyba serii FPS osadzonych w realiach II Wojny Światowej nie była sama w sobie chyba takim zaskoczeniem jak to co zobaczyli Gracze na prezentowanym wideo. Okazuje się, że nowy MoH będzie traktować o czasach jak najbardziej nam współczesnych. Czyżby ktoś tu pozazdrościł twórcom nowego Modern Warfare? :-)

Twórcy zapowiadają też, iż gra będzie przeznaczona tylko dla dorosłych, że będzie naprawdę brutalna ale jednocześnie maksymalnie realistyczna. Gracze będą mogli używać rożnych pojazdów a całość będzie utrzymana, jak już zresztą powiedzieliśmy, w mrocznym klimacie. Jednym słowem – same nic nie znaczące ogólniki. Niestety na premierę poczekamy jeszcze długo – tytuł trafi do sklepów bowiem dopiero pod koniec przyszłego roku. Za to od razu na wszystkie wiodące platformy.

A oto i wspomniany na początku trailer. Enjoy!
 
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Nowe Medal Of Honor tylko dla dorosłych!

5.5
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->