Premierowy zwiastun gry Guild Wars 2

Opublikował: kareel
Dodano: 24 sierpnia 2009

Brak komentarzy
Premierowy zwiastun gry Guild Wars 2

Tagi: trailer Guild Wars 2 informacja prasowa cdprojekt

NCsoft wraz z ArenaNet wprowadzili ogromne poruszenie wśród fanów na targach gamescom w Kolonii, prezentując po raz pierwszy premierowy zwiastun gry Guild Wars 2. Goście imprezy mogli zobaczyć fragmenty tego, co pojawi się w oczekiwanej od dawna kontynuacji Guild Wars, która rozgrywa się 250 lat po części pierwszej.
W zwiastunie ujawniono wstrząsające wydarzenia, które stanowią tło dla fabuły Guild Wars 2, a także pozwalają zademonstrować fantastyczną grafikę oraz środowisko gry.

Guild Wars 2 to oszałamiająca wizualnie gra MMO, która oferuje epicką rozgrywkę w ogromnym świecie, połączoną z rywalizacją pomiędzy graczami na najwyższym poziomie. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy produkcji Guild Wars, ArenaNet tworzy grę MMO, pozwalającą graczom na swobodne kształtowanie rozgrywki, jednocześnie podtrzymując bezabonamentowy model biznesowy, który zapewnił tak wielką popularność pierwszej części Guild Wars.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Guild Wars 2 oraz obejrzeć premierowy zwiastun gry, zapraszamy na stronę www.guildwars2.com.
 
Zawsze też możecie go po prostu oglądnąć u nas, jest zaraz pod tym co teraz piszę :-)
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Premierowy zwiastun gry Guild Wars 2

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama